Choć za oknem pełnia lata, sklepy już powoli szykują się na zamknięcie sezonu letniego. Sprawdziliśmy, co warto kupić, by wykorzystać garderobę również na początku jesieni – sukienki w stylu baby doll to hit pokazów pre-fall 2015!

Sukienki baby doll w sezonie pre-fall 2015 przeszły sporą metamorfozę. Pierwotnie te nieposiadające rękawów sukienki odcięte pod biustem i luźno rozkloszowane dalej były synonimem niewinnej dziewczęcości. Obecnie pojawiają się w wielu długościach, z rękawami lub bez nich, częstym akcentem jest kołnierzyk czy kolorowa aplikacja. Jedno jest pewne – jeśli miałabyś kupić sukienki, które posłużą Ci również jesienią, baby doll jest dla Ciebie!

Na topie będą wzory proste, jak na pokazach Valentino, krótkie, ale z w pełni zabudowaną górą – najlepiej w jasnych kolorach i z tłoczonymi wstawkami.

baby doll 1

1 | 2 | 3

Emilio Pucci połączył sukienki baby doll z kołnierzykiem z wysokimi, skórzanymi butami, nadając stylizacjom zadziorności i przewrotnego smaczku.

baby doll 2

1 | 2

Popularne będą także sukienki z kunsztownymi dodatkami i nadrukami – pełne koloru kreacje J.W.Anderson to idealny przykład przenikania się sezonów; śmiało możesz wykorzystać na początku jesieni wzorzyste sukienki!

baby doll 3

1 | 2

Materiał przygotowany przez sklep internetowy www.zoio.pl