Cudownie jest żyć w XXI wieku! Ludzie stworzyli już tyle użytecznych urządzeń i rozwiązań, że nawet w dobie pandemii można zamawiać ulubione produkty z doręczeniem ich pod same drzwi!

Jeżeli dopiero poszukujecie odpowiedniego produktu, na stronie sklepu można rozwinąć odpowiednią zakładkę (np. „twarz”) i wybrać właściwą dla siebie kategorię produktu (np. „skóra dojrzała”). Wyświetlą się proponowane produkty do danego typu cery, wieku, płci lub konkretnego problemu skóry. Każdy z nich jest szczegółowo opisany, można zobaczyć jego skład INCI oraz składniki aktywne, które zawiera. Jeśli zaś dobrze wiecie co chcecie kupić, na stronie sklepu znajduje się wyszukiwarka produktów – należy wpisać tam nazwę upragnionego kosmetyku lub jego markę i od razu przejść do tego właśnie produktu.

A zdrowie? Jest przecież takie ważne! Szczególnie teraz, kiedy na zewnątrz grasuje niebezpieczny COVID-19. Sklep z kosmetykami Lemoné pozwoli znaleźć całą gamę suplementów, które wspomogą prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz uzupełnią niedobory potrzebnych składników odżywczych. Niektóre suplementy wspierają także układ odpornościowy do walki z groźnymi drobnoustrojami. Każdy suplement jest dokładnie opisany na stronie sklepu. Można znaleźć tam wskazania i przeciwwskazania do stosowania danego składnika oraz sposoby dawkowania każdego z nich. W razie pytań o jakikolwiek produkt znajdujący się w ofercie sklepu, można skorzystać z komunikatora online, który dostarczy wykwalifikowanemu personelowi wasze pytania, a oni udzielą wyczerpujących odpowiedzi. Można także zadzwonić do konsultanta sklepu i skorzystać z porady odnośnie wyboru produktu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat pielęgnacji swojej skóry każdego dnia w zaciszu domowym, koniecznie sprawdźcie artykuły na blogu Lemoné. Znajdziecie tam informacje o sposobach pielęgnacji cer problematycznych, o tym czy warto kupić serum, czy może lepiej krem oraz inne ciekawe artykuły. Są to materiały autorstwa profesjonalistów zajmujących się skórą swoich klientów od wielu lat. Są nimi zarówno kosmetolodzy po studiach magisterskich, jak i lekarz specjalizujący się w medycynie estetycznej.

Sklep Lemoné jest osobnym działem Kliniki Medycyny Estetycznej Lemoné, która oferuje zabiegi z zakresu kosmetologii medycznej oraz medycyny estetycznej. Dlatego wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu Lemoné wybierane są po selekcji jakości oraz zebranych realnych opiniach osób, które ich używały. Każdy produkt dostosowany jest do potrzeb klientów z wysokimi wymaganiami jeśli chodzi o jakość produktów oraz ich skuteczne działanie. Dodatkowo, można skorzystać z indywidualnych darmowych konsultacji telefonicznych lub online w celu doboru odpowiedniego produktu dla siebie lub bliskich.

Warto także podkreślić, że każda wysyłka pakowana jest z ogromną starannością i wielkim sercem. Dlatego w środku paczki możecie spodziewać się produktów bez żadnych usterek, eko-ozdób, darmowych upominków od firmy, a na twarzy – wielkiego uśmiechu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj