Mamy świetną wiadomość dla miłośniczek bransoletek, kolczyków, pierścionków oraz naszyjników! Na naszym rynku pojawił się MYTHING – nowa firma sprowadzająca najmodniejszą biżuterię z największych światowych stolic mody. Ozdoby z Nowego Jorku, Los Angeles, Londynu, Mediolanu, Aten, Kopenhagi czy Porto są teraz na wyciągnięcie ręki! Wszystkie marki, które znajdziecie na www.MYTHING.eu pojawiają się w Polsce po raz pierwszy i przewidujemy, że spowodują niezłe zamieszanie na ulicach polskich miast!

Marzeniem założycielki MYTHING było wprowadzenie na polski rynek biżuterii do tej pory u nas niedostępnej, która byłaby równie ciekawa jak ta, którą mamy szansę oglądać na światowych wybiegach mody, ale o znacznie przystępniejszej cenie!

Biżuterię MYTHING miałyście okazję zobaczyć na zdjęciach największych magazynów modowych: Harper‘s Bazaar, Vouge, Elle, InStyle, Cosmopolitan. Mogłyście również ją zaobserwować u takich sław jak Katy Perry, Selena Gomez, u zawsze świetnie ubranych bohaterek Gossip Girl – Sereny i Blair, a ostatnio także na naszej znanej blogerce modowej Macademian Girl.

Założycielka MYTHING najpierw interesowała się sztuką, a z czasem to zainteresowanie przerodziło się w miłość do mody. Od kiedy zaczęła podróżować zawsze wracała z wyjazdów z nową biżuterią i to ona stała się jej największą pasją, ponieważ jak twierdzi: „Biżuteria może być małym dziełem sztuki, które w zależności od stylizacji może wciąż nas zaskakiwać i nawet mimo upływu lat nieustannie zachwycać.”

Biżuteria dostępna na MYTHING.eu odzwierciedla najnowsze trendy w akcesoriach: „Mam kilku ulubionych projektantów, których tańszych odpowiedników szukam na całym świecie. Erickson Beamon, Tom Binns, Noir czy Schourouk – oni tworzą prawdziwe dzieła sztuki, które niestety dla wielu są równie nieosiągalne jak torebka Chanel czy buty Lobutin.” MYTHING chce udowodnić, że podążanie za modą nie musi wiązać się z dużymi wydatkami.

Ponadto właścicielka MYTHING przekonuje, że strojna biżuteria nie musi być traktowana wyłącznie wieczorowo. Według niej modą należy się bawić i nie traktować jej zbyt poważnie, bo przede wszystkim ma sprawiać przyjemność. MYTHING szuka inspiracji na ulicach, w klubach i kawiarniach, gdzie często okazuje się, że dobrą biżuterię można założyć do zwykłego t-shirtu, bluzy, legginsów i tenisówek.

Tekst i zdjęcia: MyThing