Okres przedświąteczny jest dla Nas zazwyczaj bardzo intensywny – jest tyle do przygotowania! Nieustanny pośpiech i towarzyszący mu stres może być szczególnie uciążliwy dla osób borykających się z problemem nadmiernej potliwości. Jak zachować świeżość w tym gorącym, przedświątecznym czasie?

Musimy być gotowi na to, że przed świętami czeka nas intensywny wysiłek fizyczny. Świąteczne obowiązki takie jak zakup prezentów, domowe porządki, przygotowanie wigilijnej kolacji czy ubieranie choinki mogą nas naprawdę zmęczyć! Wszyscy wiemy, że ruch to zdrowie, co jednak zrobić w sytuacji, gdy odczuwamy dyskomfort związany z nadmiernym poceniem się? Dla wielu osób jest to naprawdę ogromny problem, zwłaszcza, że przedświąteczne sprawunki wiążą się z ekspresowymi zakupami i to niejednokrotnie w zimowym okryciu. Szybkie zmiany temperatury – od ciepła małych sklepików do pochmurnej, zimowej aury z pewnością nam nie sprzyjają, a wręcz są dla nas niekorzystne. Sprawiają one, że pocimy się jeszcze intensywnie niż zazwyczaj, co powoduje dyskomfort. Każdy z nas chce przecież czuć się dobrze we własnej skórze, zwłaszcza w tak ważnym czasie. Gdy spotykamy się na świątecznych przyjęciach z rodziną czy znajomymi chcemy czuć się komfortowo i wyglądać promiennie. Jak pomimo nadmiernej potliwości zachować czystość i świeżość w tym okresie? Jak uniknąć nieestetycznych plam, pojawiających się na odzieży oraz przykrego zapachu pach i stóp? Jak po zdjęciu obuwia zneutralizować przykry zapach potu stóp i czuć się komfortowo na przykład wśród rodziny przy świątecznym stole?

Właściwy ubiór to podstawa

Zimą i jesienią najlepiej ubierać się warstwowo, dzięki czemu będziemy mogli szybko dostosować ilość noszonej przez nas odzieży do warunków atmosferycznych – nie zmarzniemy, ale też i nie przegrzejemy się. Wybierajmy ubrania, które pozwalają skórze oddychać. Unikajmy odzieży wykonanej z tworzyw sztucznych, gdyż zakłócają one naturalną cyrkulację powietrza i wilgoci. Wybierajmy tkaniny naturalne takie jak bawełna czy len. Jest to szczególnie istotne w przydatku odzieży, która bezpośrednio ma kontakt z naszym ciałem, a zwłaszcza zimowych skarpetek, gdyż to na stopach znajduje się wiele gruczołów potowych.

Idealny pomocnik prosto z aptek i najlepszych sklepów zielarsko-medycznych

Najważniejsze w walce z potliwością jest jednak, aby zaopatrzyć się w dobry i sprawdzony dezodorant taki jak Super Deo marki Reutter. Skutecznie naturalizuje on nieprzyjemny zapach potu i zapewnia świeżość przez cały dzień. Polecany jest dla osób w każdym wieku – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jest całkowicie bezwonny, co sprawia, że możemy go bez obaw używać w duecie z ulubionymi perfumami, gdyż nie pomieszają się zapachy. Super Deo jest produktem uniwersalnym – może być stosowany zarówno do pach jak i stóp. Odkryj sekret świeżego zapachu stóp – zawsze i wszędzie czuj się komfortowo po zdjęciu obuwia.

W swoim składzie nie zawiera alkoholu, co sprawia, że jest doskonały do każdego rodzaju skóry i nie powoduje podrażnień. Nie pozostawia także nieestetycznych plam na ubraniach. Cechuje go niezwykła wydajność – jedno opakowanie Super Deo (ok. 17 zł) przy codziennym stosowaniu wystarcza aż na rok! Jest tak dobry, bo jest produktem oryginalnym.

Oryginalny, sprawdzony dezodorant Super Deo znajdziesz w aptekach i najlepszych sklepach z asortymentem medyczno-zielarskim. Dezodorant ten został stworzony ze skały i przetestowany dermatologicznie. Niewielkie rozmiary Super Deo sprawiają, że zmieści się w każdej kosmetyczce. Jego zalety doceniło już wielu zadowolonych użytkowników – zarówno Pań, jak i Panów. Ten zakup z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę – zarówno dla Ciebie jak i bliskiej Ci osoby! Zdecyduj się na oryginalny i sprawdzony dezodorant Super Deo i przekonaj się o jego wyjątkowym działaniu.

zwi ta wesobe i pachn ce 002

Dostępny w aptekach i najlepszych sklepach medyczno-zielarskich. Cena ok. 17 zł