Dla wielu z nas to najważniejszy dzień, a może raczej noc, w roku. O czym nie możesz zapomnieć zanim porwie cię wir sylwestrowej zabawy?

Do ostatniej nocy w roku trzeba się przygotować

Ten wyjątkowy wieczór ma miejsce tylko raz w roku i trzeba go godnie uczcić. To wtedy bowiem kończy się stary rok, a zaczyna zupełnie nowy – pełen kolejnych wyzwań, przygód i przyjemności. Trudno o lepszą okazję do hucznej zabawy w gronie najbliższych osób. Wtedy to miejsce spotkania zdecydowanie schodzi na dalszy plan, nie liczy się to, czy wybierzecie się na zagraniczny wyjazd, pójdzie na imprezę klubową lub bal, a może pozostaniecie w zaciszu domowym. W sylwestra zdecydowanie mocy nabiera powiedzenie „nieważne gdzie, ważne z kim”.

Nim jednak przystąpisz do zasłużonej celebracji i wyśmienitej zabawy, warto poczynić przygotowania, które zapewnią jedyną w swoim rodzaju zabawę. Musisz mieć na uwadze wiele elementów, powinnaś zatem zacząć kilka dni wcześniej, aby niczego nie pominąć.

Po pierwsze zadbaj o siebie

Jednym z warunków wyśmienitej zabawy (oczywiście poza dobrze dobranym towarzystwem) jest świetne samopoczucie. Oczywiście składa się na nie niemal niezliczenie wiele elementów, jednak przynajmniej w pewnej części możesz mieć na to wpływ. A przecież każda kobieta bawi się znacznie lepiej i bryluje w towarzystwie, jeżeli czuje się dobrze sama ze sobą. Warto poświęcić kilka chwil na to, by docenić swoje walory oraz odpowiednio je podkreślić.

Nie znaczy to, że przez kilka dni przed sylwestrową nocą musisz przebywać po kilka godzin u kosmetyczek, wizażystek czy fryzjerek. Oczywiście możesz się na to zdecydować, jeżeli faktycznie czujesz się wtedy lepiej, pamiętaj jednak, że mężczyźni zazwyczaj preferują naturalne piękno, nie należy zatem przesadzać w żadną ze stron. Warto jednak zadbać o paznokcie, skórę czy choćby podcięcie końcówek, z pewnością sama wiesz, czego najbardziej potrzebujesz.

W wieczór sylwestrowy, nim rozpoczniesz zabawę z bliskimi, warto się zrelaksować i oczyścić umysł. Świetnie sprawdza się gorąca kąpiel z pianą i solą do kąpieli. Znakomicie odpręża napięte mięśnie i pozwala odciąć się od wszelkich zmartwień dnia codziennego. Warto spędzić w wannie chociaż 20 minut, w tym czasie nikt nie powinien ci przeszkadzać – nawet twój ukochany. Tych kilka chwil jest zarezerwowanych wyłącznie dla ciebie.

Wybierz najlepszą kreację

Zależnie od miejsca, w które się wybierasz, różny ubiór może być oczekiwany. Inny dress code wymagany jest na balu, a inny w czasie imprezy sylwestrowej organizowanej w domu. W niektórych miejscach lepiej sprawdza się obcisła i elegancka suknia, w pozostałych natomiast swobodniejsza z luźniejszym krojem. Bez względu na ostateczny wybór, kreacja powinna podkreślać twoje walory oraz zwiększać twoją pewność siebie. Jeżeli będziesz czuła się w niej dobrze, możesz stać się królową tej nocy i dumnie, z uśmiechem na ustach wejść w nowy rok.

Zrób zdjęcia i nagraj filmy z telefonem Huawei

W czasie ostatniej i bez wątpienia bardzo intensywnej nocy z pewnością nadarzy się kilka okazji, które warto upamiętnić za pomocą fotografii lub filmu. Nie wspominając już o końcowym odliczaniu i odpaleniu fajerwerków – ten moment musi znaleźć się na twoim telefonie Huawei. Chętnie wrócisz do tego za kilka dni, tygodni lub miesięcy, przywołując w ten sposób piękne wspomnienia wspólnej zabawy.