Co roku przeżywasz te same rozterki przed zbliżającym się Sylwestrem. Początkowo nie wiesz gdzie go spędzisz, a następnie zastanawiasz się nad wyborem kreacji, fryzury i makijażu. Każda kobieta tego wieczoru chce wyglądać olśniewająco i pięknie. Makijaż sylwestrowy powinien błyszczeć i wyróżniać się od tego, który nosisz na co dzień. Najlepiej jeśli w tym przypadku skorzystasz z usług profesjonalnej kosmetyczki.

Jaki powinien być sylwestrowy makijaż?

Sylwestrowy makijaż powinien być odważny i wyraźny. W tym roku modne są ciemne cienie i szminki w nasyconych kolorach. W makijażu króluje smoky eyes w kolorze czarnym i srebrzystym.

Makijaż proponuję zacząć od makijażu oka, z uwagi na duże wykorzystanie czarnego cienia, a następnie przejdź do makijażu całej twarzy. W razie obsypania się cienia nie będziesz musiała robić bazy dwukrotnie.

Oczy

Na powieki nałóż bazę pod cienie, by dłużej się trzymały i nie osypywały. W makijażu oczu dominuje czerń, kobalt, szarość i srebro. Tego wieczoru możesz użyć brokatu. Szczególnie modny jest makijaż smoky eyes w kolorach głębokiej czerni, kobaltu i śliwki. Nie zapomnij o mocnej kresce, która nada spojrzeniu wyrazu. Użyj tuszu, który maksymalnie pogrubi i wydłuży Twoje rzęsy.

Cera

Pamiętaj, że przy mocnym makijażu cera musi być nienaganna, tzn. jedwabista i gładka.

Zastosuj bazę pod makijaż, nałóż fluid i przykryj go pudrem transparentnym. Cera powinna być rozświetlona.

Usta< /h3>

Zmysłowo podkreślone usta to Twój cel. Kolory szminek modne tej zimy to czerwień, burgund, wino oraz neonowy róż. Oczywiście wciąż są modne usta nude, czyli w cielistych odcieniach różu. Pamiętaj – jeśli stawiasz na delikatny makijaż oczu to zadbaj, by usta były najmocniejszym i najciekawszym elementem makijażu.