Kolejne innowacyjne urządzenie FOREO ujrzało światło dzienne! Poznaj LUNA™ 2: drugą generację szczoteczek do twarzy, która jest lepsza od swojej poprzedniczki z 5 powodów.

f5968 facial cleasing brush foreo luna 2 model

FOREO

Sztokholm/Warszawa,-01-2016:

Szwedzki brand FOREO osiągnął światowy sukces i odebrał wiele nagród dzięki stworzeniu linii urządzeń do pielęgnacji twarzy i anti-aging LUNA™, które doczekały światowej premiery w 2013 roku. Teraz ten młody i innowacyjny brand zapowiada wejście na rynek drugiej generacji urządzeń – LUNA™2. Nowa szczoteczka stanowi kolejny krok milowy dla branży kosmetycznej, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, która znacznie pogłębia doświadczenie pielęgnacyjne.

Wprowadzając zmiany i udoskonalając 5 kluczowych aspektów, FOREO wraz ze swoją nową linią LUNA™ 2 zachwyci wielbicieli kultowego urządzenia LUNA™, oferując jeszcze głębsze a zarazem łagodniejsze oczyszczanie, które jest w całości dopasowane do potrzeb różnych typów skóry. Urządzenie jest dostępne wyłącznie w Perfumeriach Douglas oraz na foreo.com.

LUNA™ 2

Design szczoteczki LUNA™ 2 został zoptymalizowany w taki sposób, aby jeszcze dogłębniej i skuteczniej oczyszczać skórę, jednocześnie nadal zachowując funkcje poprzedniej wersji urządzenia. Oczyszczanie za pomocą technologii T-Sonic™ usuwa 99.5% brudu i sebum (stwierdzono na podstawie badań klinicznych) oraz pozostałości makijażu. Martwy naskórek zostaje złuszczony, przez co zwiększa się wchłanianie wszelkich produktów do pielęgnacji jak również zwężają się pory, a koloryt skóry zostaje wyrównany. Tryb anti-aging wygładza widoczne linie mimiczne i zmarszczki oraz ujędrnia skórę. Co więcej, ultra-higieniczny silikon zastosowany w urządzeniu jest szybkoschnący oraz ma nieporowatą strukturę aby zapobiec gromadzeniu się bakterii i oferować oczyszczanie 35x bardziej higieniczne od szczoteczek z nylonowym włosiem.

luna 2 pink square format

LUNA™ 2 charakteryzuje się wprowadzeniem pięciu innowacji, dzięki czemu staje się urządzeniem w całości odpowiadającym potrzebom każdego typu skóry. “Wprowadzenie na rynek LUNA™ 2 wiąże się nie tylko z ogromnym postępem technologicznym, dzieki któremu możemy oferować klientom bardziej zaawansowane urządzenia, lecz proponujemy linię kultowych szczoteczek, ktore przede wszystkim stosują jeszcze bardziej udoskonalone rozwiązania pielęgnacyjne” – twierdzi Paul Peros, Dyrektor Generalny FOREO.

“Dzięki LUNA™ 2, zostaną zaspokojone nawet najbardziej wysublimowane potrzeby skóry, począwszy od osób ze skórą delikatnie przetłuszczoną, jak i tych którzy wymagają intensywniejszego oczyszczania. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wprowadzając zmiany w linii LUNA™ 2 jesteśmy w stanie zaoferować design dopasowany dla każdego”.

Nowy zoptymalizowany design szczoteczki LUNA™ 2 wprowadza 5 istotnych zmian:

1. O 50% większa szczoteczka* skuteczniej oczyszcza w tym samym czasie.

2. O 26% dłuższe wypustki* są bardziej elastyczne w kontakcie ze skórą, przez co docierają do trudniej dostępnych miejsc, dogłębniej oczyszczając pory.

3. Podwójna moc silnika* + 12 regulowanych intensywności pulsacji dla udoskonalenia oczyszczania T-Sonic™ oraz Anti-aging które pozwalają 8 000 pulsacjom T-Sonic™ na minutę odblokowywać pory jeszcze skuteczniej, a pulsacjom o niższej częstotliwości pogłębić efekty anti-aging.

4. O 36% grubszy silikon* sprawia, że LUNA™ 2 jest przyjemna w dotyku, bardziej miękka i gładsza, a hałas silnika jest wygłuszony sprawiając że rytuał oczyszczania staje się jeszcze bardziej relaksujący.

5. 4 nowe szczoteczki odpowiadające rożnym typom skóry – “Wrażliwa”, “Normalna”, “Mieszana” i “Tłusta” – każda ze szczoteczek została specjalnie zaprojektowana, aby spełniać potrzeby różnych typów skory, wykorzystując układ cienkich wypustek dla delikatnego oczyszczania wrażliwej skóry oraz grubszych wypustek dla intensywniejszego oczyszczania.

luna 2 kwiat

LUNA™ 2 jest w 100% wodoodporna, a jedno pełne naładowanie wystarcza na 7 miesięcy stosowania 2 razy dziennie w trybie oczyszczania oraz anti-aging. Nie wymaga wymiany szczoteczek i jest objęta 2-letnią ograniczoną gwarancją oraz 10-letnią gwarancją jakości!

*W porównaniu do designu LUNA™.