Minimalistyczna, graficzna sesja zdjęciowa prezentuje jesienno-zimowe propozycje marki Gino Rossi. Kolekcja Gino Rossi AW 2014/15 to buty i torby utrzymane w minimalistycznej formie, proste i nadzwyczaj eleganckie. Oprawa w postaci kadrów z krakowskiego Parku Lotników sprawiają, że najnowsze propozycje Gino Rossi zdają się pasować do wszystkiego!

Mocny, graficzny design i nowoczesne metalowe zapięcia i zamki to główne atuty kolekcji. Projektanci Gino Rossi w niezwykle lekki i nienachalny sposób spletli subtelną elegancję i nieco cięższe, grunge’owe i glamrockowe dekoracje – dzięki temu kolekcja Gino Rossi AW 2014/15 nie nudzi, ale pozostawia dużą swobodę w kreowaniu własnego stylu.

W najnowszej kolekcji marki Gino Rossi, oprócz wybranych modeli butów i torebek przedstawionych na zdjęciach kampanijnych, znajdziemy również produkty inspirowane różnymi stylami i momentami z historii mody. Począwszy od szyku złotej ery Hollywood przez grunge aż po futuryzm – te wpływy są obecne w damskiej części kolekcji. Męskie inspiracje to podróż od surowej Skandynawii przez biznesowe Wall Street po luźny styl współczesnych europejskich stolic.

Więcej na: www.gino-rossi.com