Przestrzeń łącząca dom z ogrodem to idealne miejsce zarówno do codziennego wypoczynku, jak i rodzinnych uroczystości. Warto zaaranżować ją tak, by pięknie komponowała się z wystrojem ogrodu i wyposażeniem domu, a przy okazji była funkcjonalna.

Nawierzchnię tarasową najlepiej wykonać jest z solidnych materiałów, którym niestraszne będą upały czy mrozy, a które jednocześnie zachwycać będą subtelnym wyglądem. Drewno Ogrodowe REALIT, propozycja czołowego producenta materiałów na nawierzchnie w Polsce – firmy Bruk-Bet, łączy w sobie urok naturalnego surowca z kamienną wręcz trwałością.

W sąsiedztwie natury

Drewno Ogrodowe REALIT to idealna nawierzchnia na taras utrzymany w naturalnym, lekko rustykalnym stylu. Ten system płyt, kopyt i krążków swoim wyglądem nawiązuje do desek z wyschniętego drewna o wyraźnym usłojeniu. Piękny mazerunek prawdziwego drewna doskonale wygląda w otoczeniu wiklinowych lub rattanowych mebli, glinianych donic i naturalnych tkanin. Delikatna patyna, która pokrywa Drewno Ogrodowe REALIT, nadaje tarasom subtelną nutę retro.

drewno ogrodowe produkt bruk bet

Oprócz wyjątkowego wyglądu produkt firmy Bruk-Bet wyróżnia wysoka odporność na eksploatację oraz zmienne warunki pogodowe. W odróżnieniu od naturalnego surowca płyty te nie rozpulchniają się ani nie wypaczają nawet przy dużej wilgotności. Ponadto Drewno Ogrodowe REALIT nie wymaga specjalnej konserwacji, co ułatwia utrzymanie tarasu w doskonałej formie przez długie lata.

W ostatnim czasie firma Bruk-Bet rozszerzyła ofertę Drewna Ogrodowego o dwa nowe formaty płyt: 45×45 cm oraz 22,5×45 cm. Różnorodność wymiarów sprawia, że wachlarz możliwości aranżacyjnych jest teraz jeszcze większy.

Drewno Ogrodowe REALIT
Deska 450x450x40 mm, brąz patyna
Cena: 43,42 zł brutto/szt.
Więcej informacji na www.bruk-bet.pl

INFORMACJE DODATKOWE O BRUK-BET®
Istniejąca od 1984 roku firma Bruk-Bet® jest jednym z czołowych producentów wyrobów betonowych w Polsce. Mocną pozycję wśród innych przedsiębiorstw z branży budowlanej zapewniła sobie produkując wysokiej klasy kostki brukowe. Jako pierwsza w kraju wprowadziła na rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto®, postarzane kostki Antic®, wyroby Uni Split® i Realit®. Obok dekoracyjnych kostek brukowych w asortymencie firmy znajdują się m.in. płyty z kamienia ciosanego, drewno ogrodowe, krawężniki, palisady, pustaki szalunkowe i murarskie oraz elementy studni betonowych. Bruk-Bet® jest ponadto producentem ściennego kamienia dekoracyjnego Relief.

Źródło: mat. Prasowe / sferaPR