II edycja targów mody Vintage Passage odbędzie się 29.09.2013 w Warszawie. Targi to okazja dla wszystkich pasjonatów mody i fashionistów do zdobycia wyszukanych kreacji i budowania swojego niepowtarzalnego stylu. W tej edycji wystawcy dodatkowo promują idee związane z modą etyczną i ekologiczną.

Targi Vintage Passage odbędą się 29.09.2013 w klubie 1500 m przy ul. Solec 18 w Warszawie w ramach 23 Henschke Festival. Jeśli nie jest Ci obce pojęcie etyki w modzie, zwracasz uwagę na to jakiej jakości są Twoje ubrania i dbasz o otaczające nas środowisko, koniecznie musisz zjawić się na targach.

Sam festiwal to fantastyczne wydarzenie promujące pozytywny styl życia, wegetarianizm, weganizm oraz polską muzykę alternatywną. Nie zabraknie pozytywnej energii i wielu atrakcji dla uczestników.

Główne aktywności festiwalowe to: wykłady, warsztaty, pokazy gotowania, projekcje filmów o tematyce vege oraz koncerty polskich zespołów alternatywnych.

W festiwalu wezmą udział następujące zespoły:

Ścianka, Bruno Schulz, Manescape, Dead Snow Monster, Lola Lynch, Her Hair, Bobby The Unicorn, Minerals

Dla uczestników targów Vintage Passage czekają prawdziwe modowe perełki, wyselekcjonowane, designerskie ubrania, konkursy, porady stylistów i wizażystów, sesje w stylu retro.

To okazja, żeby dobrze spędzić weekendowy czas i zadbać nie tylko o to co mamy na sobie, ale i w sobie, poprzez warsztaty stylu vege.

Festival podzielony będzie na 2 strefy (białą i zieloną).

Strefa Zielona (Sala wystawców, warsztatów, wykładów i projekcji filmów)

Targi Vintage Passage odbywają się w Strefie Zielonej.
Wstęp od godz. 11.00, bilet: 5 zł

Strefa Biała (Sala koncertowa)

Wstęp od godz. 13.45, bilet: 25 zł (zawiera wstęp także do strefy zielonej)

Więcej informacji dotyczących targów Vintage Passage vol.2 oraz wystawców można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia www.vintagepassage.com oraz FanPage

Potwierdź swoją obecność na Vintage Passage:
www.facebook.com/events/427546477361742/
Kontakt e-mail: targi@vintagepassage.com

plakat vpvol2 official