Kolejna kolekcja Medicine stworzona we współpracy z CD PROJEKT RED prowadzi do kultowych miejsc z uniwersum Wiedźmina — teraz możliwych do odkrycia w zupełnie nowym wydaniu.

Podczas wyprawy w (nie)znane odwiedzisz skute lodem Skellige, rozweseloną wieś Bronovitz, zarumieniony od słońca Biały Sad, posępne ruiny Kaer Morhen, a także mroczne bezdroża Velen, gdzie Geralt wraz z przyjaciółmi przeżywał swoje przygody w serii gier od CD PROJEKT RED! A to wszystko w interpretacji grafików Medicine, dla których różnorodność Kontynentu stała się inspiracją do stworzenia nowej, ekscytującej kolekcji wiedźmińskiej.

The Witcher x Medicine powraca!

Uniwersum Wiedźmina jest niezwykle bogate we wciągające historie i fascynujące postacie. To mroczny świat zamieszkały przez ludzi, elfy, krasnoludy i inne fantastyczne istoty, a także krwiożercze bestie rodem z koszmarów. Czy jesteś gotów wyruszyć w tę niezwykłą podróż i przekonać się, co stanowi o niezaprzeczalnym pięknie Kontynentu?

Medicine w ramach kolekcji przygotowało propozycje dla niej i dla niego. Odkrywaj Kontynent na nowo dzięki bogato ilustrowanym T-shirtom, bluzom, koszulom i sukienkom. Marka nie zapomniała także o czworonogach — jeśli darzysz miłością wiedźmińskie uniwersum, Twój psiak może od teraz nosić odzież inspirowaną właśnie nim! Co ważne, każdy element tej kolekcji został starannie zaprojektowany, aby wiernie oddać charakterystyczne cechy każdej z zaprezentowanych krain.

Zapraszamy wszystkich miłośników i miłośniczki Wiedźmina (oraz ich czworonogi!) i nie tylko do wyruszenia w tę niezwykłą podróż razem z nami. Przywdziej ekscytującą wizję tego epickiego świata i przeżywaj w nich własne fascynujące przygody!

The Witcher x Medicine powraca!

Produkty z kolekcji dostępne pod linkiem: https://wearmedicine.com/s/the-witcher

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj