Zainspirowany klasyką casual, niewymuszony luz bazujący na najnowszych trendach – tak w największym skrócie można opisać kolekcję butów Timberland AW 2014/15. Wielofunkcyjne buty opierające się na ponadczasowym stylu marki Timberland doskonale sprawdzą się w garderobie aktywnej kobiety, gotowej na wyzwania codziennego życia.

Dla każdego coś wygodnego

Każda z nas znajdzie w kolekcji Timberland AW 2014/15 coś dla siebie. Trampki, botki i kozaki o eleganckiej linii czy też nowe modele bazujące na klasycznym Żółtym Bucie – każda aktywna kobieta doceni kultowe, wodoodporne buty. Nie jest przy tym ważne, czy poruszasz się wyłącznie po mieście, czy też lubisz zapuścić się w leśne ostępy!

Kobiecość w tonacji Timberland

Tej jesieni marka przygotowała nie lada niespodziankę – do kolekcji AW 2014/15 powróciły przepiękne botki Earthkeepers® Trenton. Jeśli jednak klasyczny styl marki nie do końca Ci odpowiada, siegnij po Earthkeepers® Exeter Heights – oba modele mają stabilny obcas, jednak Exeter Heights ocieka elegancją, nie dając o sobie zapomnieć.

Klasyczny motocyklowy but w nowej odsłonie – oto Earthkeepers® StoddardMid-Biker. Rockowy styl, przy wygodzie i ogromnej wytrzymałości buta (najwyższej jakości skóra i wodoodporność), to pewny wybór do jesienno-zimowej garderoby.

Kolekcja Timberland AW 2014/15 to także odświeżenie tradycji marki. Earthkeepers® Timberland Authentics w nowych kolorach I z nowymi wyściółkami to krok na przekór zimowej aurze – jednak trzeba przyznać, że z takimi butami żadne inne dodatki nie będą potrzebne!