Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni nie lubią wystawnych i drogich prezentów. Wolą za to rozwiązania praktyczne, które mogą im się przydać w codziennym życiu. Dlatego torba męska będzie dla nich idealnym prezentem i to z różnych okazji. Jeśli więc – Drogie Panie – nie wiecie, jakim prezentem usatysfakcjonować Waszego faceta, kupcie mu torbę. Z pewnością będzie on zafascynowany i zadowolony.

Torby męskie – produkty uniwersalne?

Jedną z cech, dla których mężczyźni tak uwielbiają torby męskie, jest ich uniwersalność. Dlaczego? Oto kilka powodów:

1. Torba męska, może być zabrana dosłownie wszędzie. Nasz mężczyzna, może ją zabrać do pracy, bądź na wakacje. Przyda się ona na różne okazje, jest więc niebywale praktyczna.

2. Torba męska na ramię, może być stosunkowo łatwo transportowana. Co więcej, nawet w przypadku dużego obładowania nie będzie ona stanowić obciążenia dla faceta. Można więc zapakować do niej wszystko a szczególnie te najpotrzebniejsze rzeczy.

3. Torby męskie, idealnie nadają się do pracy. Nie ważne, czy pracujemy w biurze, czy też w pracy wymagającej od nas tężyzny fizycznej. W każdym przypadku, torba taka będzie odpowiednia dla każdego faceta. A co, jeśli praca wymaga od nas większego wysiłku? Wtedy dzięki takiej torbie będzie można łatwo przetransportować istotny towar.

Facet = praca? Dlatego kupmy torbę do pracy!

Dlaczego warto kupić mężczyźnie torbę męską? Chociażby dlatego, że można ją nosić do pracy. Nie ważne, czy będzie ona służyła jako torba na narzędzia, czy też środek transportu pozwalający na przetransportowanie drugiego śniadania i kompletu ubrań roboczych.

Jeśli chcemy „zabłysnąć” przed naszym facetem, kupmy mu torbę która będzie dla niego najlepsza. Warto się rozejrzeć i poszperać w internecie. Przemyślmy dokładnie ten zakup. Może nasz facet przeglądał ostatnio jakieś ciekawe torby męskie?

Wielofunkcyjność to podstawa!!!

Dlaczego warto naszemu mężczyźnie zakupić torbę męską? Również dlatego, że jest ona… wielofunkcyjna. Co to oznacza?

1. Wielofunkcyjna torba męska, to przede wszystkim torba, którą można dowolnie modyfikować. Pierwszego dnia, może być to klasyczna torba na ramię a drugiego – zwykła torba. Dzięki możliwości ciągłej modyfikacji, torba ta będzie nadawała się na każdą okazję, począwszy od wypadów do pracy a skończywszy na wypoczynkowych wyjazdach za miasto.

2. Wielofunkcyjność, w przypadku toreb, objawia się również poprzez mnogość zainstalowanych w nich kieszeni, suwaków, uchwytów itd. W ten sposób, nasza torba staje się nie tylko prostym nośnikiem, ale też – zaawansowanym elementem garderoby, który można wykorzystywać w różnych sytuacjach.

3. Wielofunkcyjność, to również… odpowiednie materiały. Nic tak nie decyduje o przydatności danej torby, jak materiał z którego jest ona wykonana. W praktyce więc, wybierając naszemu mężczyźnie odpowiednią torbę, sprawdźmy materiał z którego jest ona wykonana. Jeśli to przeoczymy, może się okazać, że nasz prezent nie sprawdzi się np w trudnych warunkach pogodowych, w których nasz facet często musi przebywać.

A teraz kilka słów o wytrzymałości…

Każdy prezent, nie ważne czy jest to torba czy cokolwiek innego, powinien być trwały i wytrzymały. Nie chcemy przecież, by już po kilku dniach użytkowania, był on całkowicie bezużyteczny. Wytrzymałość, ma również ogromne znaczenie w przypadku toreb męskich. Na czym ona polega?

1. Odpowiednie wykonanie. O wytrzymałości torby męskiej, decyduje przede wszystkim sposób jej wykonania, czyli jakość szwów i innych połączeń. To od nich zależy, czy nasza torba będzie wystarczająco wytrzymała. Przykład? Torba męska na ramię musi być wystarczająco wytrzymała, chociażby ze względu na duże ciężary z którymi przyjdzie się jej zmierzyć.

2. Odpowiednie materiały. W kwestii wytrzymałości, bardzo dużo do powiedzenia mają też materiały, z których dana torba jest wykonana. Oczywiście powinny być to materiały, odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych a szczególnie – wody.

3. Wrogiem każdego elementu naszej garderoby, są różnego rodzaju przetarcia. O tym, że mogą one być bardzo skuteczne w niszczeniu naszych toreb i ubrań świadczy to, że często po kilku tygodniach użytkowania, materiał zwyczajnie się drze. Jak tego uniknąć? Oczywiście wybierając torby, które będą wykonane z wytrzymałych i odpornych na przetarcia materiałów. W przypadku toreb poddawanych dużym obciążeniom, będzie to miało szczególne znaczenie.

Kilka słów podsumowania…

Torba męska, to faktycznie prezent bardzo pożądany przez wielu mężczyzn. Dzięki swej wytrzymałości, wysokiej klasie wykonania i możliwości dostosowania do różnych warunków, stała się ona bardzo często wybieranym prezentem dla faceta i to z różnych okazji. Dlatego, jeśli – Drogie Panie – chcecie Waszym facetom kupić naprawdę dobrej jakości prezent, to niech będzie to torba męska.

Możecie być pewne, że Wasi mężczyźni przy najbliższej okazji, odwdzięczą się Wam równie ciekawym podarkiem. A może, w tej sytuacji zadziała wyjątkowo zasada „przez torbę, do serca mężczyzny”?

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Solier – Torby i teczki męskie.