Duża torba jest wiecznie modna i niezwykle praktyczna. Można w niej zmieścić wszystkie „niezbędne” rzeczy i drobiazgi. Duża torba to podstawa garderoby każdej kobiety. Świetnie sprawdzi się do pracy, szkoły czy na wycieczkę. W sklepach najczęściej można znaleźć duże torby zwane shopper czy tote bags. Są to torby w kształcie prostokątnym najczęściej nie zapinane na górze.

Shoppere bag

Shoppere bag czyli torba wzorowana na materiałowej torbie na zakupy podbiła nasze serca już kilka sezonów temu. Również i w tym sezonie pozostaje na modowym piedestale. Lekko odmieniona tak, aby idealnie komponowała się z jesienno- zimowymi stylizacjami.

Duża torba optycznie wyszczupla sylwetkę

Duża torba to nie tylko przydatny gadżet to również idealny sposób na optyczne wyszczuplenie twojej sylwetki. Im większą wybierasz torbę, tym twoja sylwetka wydaje się szczuplejsza. Dzięki zbudowaniu odpowiednich proporcji możesz odjąć sobie kilka zbędnych kilogramów.

Co kobiety najbardziej kochają w dużych torebkach?

To, że są duże. Projektanci w nadchodzącym sezonie jesień/zima 2013/14 pomyśleli o wygodzie kobiet i specjalnie na nasze potrzeby stworzyli pojemne torebki, które nie tylko pomieszczą tony niepotrzebnych tobie rzeczy, ale również podkreślą i rozświetlą twój jesienno-zimowy look.

Jakie torebki będą modne w sezonie jesień/zima?

W nadchodzącym sezonie jesień/zima 2013/14 wśród damskich torebek króluje klasyka i motywy zwierzęce. Najbardziej popularne są klasyczne czarne torebki mające zarówno długi jak i krótki pasek. Niektóre urozmaicone o świecące błyskotki, dżety, suwaki czy bardzo popularne w tym sezonie grube masywne łańcuchy.