Torebki na jesień 2015 – wężowy wzór

Są wzory, które albo się kocha, albo nienawidzi. Torebki w wężowy wzór to jedna z takich właśnie opcji. W sezonie jesień-zima torebki w wężową skórę są jednak na topie – spójrz, jak do tego motywu podeszli projektanci!

Patchwork od Chloe

Delikatna torebka na wąskim pasku to propozycja od Chloe. Na pokazie kolekcji jesień-zima w Paryżu czarną torebkę udekorowano patchworkowym deseniem w romby, łącząc czarną skórę z szarę i bursztynow-złotą. Kreacja w stylu safari uzupełniona jest o wysokie buty w wężową skórę i biała sukienka przewiązana paskiem z rzemieniami przywodzą na myśl słoneczne lato, nie coraz chłodniejszą jesień.

Torebki na jesień 2015 – wężowy wzór

Klasyka od Marca Jacobsa

Torba w wersji kopertowej w wydaniu klasycznym. Marc Jacobs wybrał typową brązową skórę, uzupełniając ją o stylową, stalowoszarą klamrę. Nabłyszczenie podkreśla egzotyczny wzór materiału, czyniąc z tej torby głóny element kreacji (w której, co ciekawe, wężowy wzór również się pojawia – ale w wersji XXL).

Torebki na jesień 2015 – wężowy wzór

Kolor od MIU MIU

MIU MIU wykorzystało wężową skórę w kolorze pomarańczowym. Niewielka torebka w pomarańczowo-czarnym kolorze ma jeszcze jeden dekoracyjny aspekt – nietypowa rączka torebki, będąca plecionką pomarańczowej skóry z masą imitującą bursztyn, przypomina splatające się węże.

Torebki na jesień 2015 – wężowy wzór

Paski od Salvatore Ferragamo

W projekcie Salvatore Ferragamo wykorzystano kopertówkę zapinaną na pasek. Wykonane z pasków skóry o różnym deseniu cudeńko to inne niż u Chloe podejście do łączenia wzorów. Uporządkowana forma tej torebki równoważy unikatowość wężowej skóry. Stonowane połączenie czerni i odcieni brązu to klasyczne wyjście do jesiennych kreacji.

Torebki na jesień 2015 – wężowy wzór

Materiał opracowany przez MyBaze, serwis oferujący unikatowe torby na ramię dla każdego.