Wszystkie chcemy czuć się atrakcyjnie, latem również na plaży. Szczególnie, jeżeli przez cały rok dbałyśmy o linię, pilnując diety i chodząc na fitness. Ukoronowaniem naszych wysiłków i ostatnim elementem, który zagwarantuje nam olśniewający look w promieniach letniego słońca, będzie idealnie dopasowany kostium Tribord z kolekcji dostępnej w sieci sklepów sportowych Decathlon.

Projektanci Decathlon wiedzą, że każda sylwetka wymaga innego kroju, a nawet wzoru i koloru stroju kąpielowego. Źle dobrany może niekorzystnie wpłynąć nawet na wzorową figurę. W kolekcji Tribord znajdziesz kostium, który będzie idealnie spełniał Twoje potrzeby. Propozycje dla siebie znajdą zarówno Panie, które preferują spokojne spędzanie czasu na gorącym piasku, jak i te, które wolą oddać się szaleństwu sportów wodnych. Wszystkie kostiumy Tribord to gwarancja najwyższej jakości, dlatego przed sezonem plażowym koniecznie odwiedź najbliższy sklep lub wejdź na www.decathlon.pl.

Aby podkreślić lub skorygować cechy swojej figury, możesz wybierać z niezwykle szerokiej gamy kostiumów dostępnych w różnych fasonach, kolorach i rozmiarach. Zacznij od wzoru, który najlepiej wyeksponuje cechy twojej karnacji i osobowości. Gdy masz już upatrzony typ, przystąp do najważniejszego: wyboru odpowiedniego kroju.

Na przykład, jeśli chcesz wysmuklić swoje nogi, zdecyduj się na majtki wiązane, ale jeżeli wolisz zakryć biodra, wybierz szorty. Aby zaznaczyć swoje naturalne krągłości, postaw na stanik z przesuwanymi trójkątami oraz dodatkowymi wkładkami. Gdyby jednak twoim celem było wizualne zmniejszenie piersi, wybierz górę typu „minimizer” z wielopozycyjnymi ramiączkami. Wszystkim Paniom, które preferują odkryte ramiona, Decathlon proponuje stanik – opaskę z wszytymi wkładkami, która pięknie podkreśla linię tej części ciała. Twoim priorytetem jest wygoda? Wybierz bardziej zabudowany stanik, który zapewni swobodę ruchów. Jeżeli nie czujesz się komfortowo z odkrytym brzuchem, postaw na tankini lub kostium jednoczęściowy. Ten ostatni sprawdzi się również, gdy jesteś szczególnie aktywna na plaży. Jedno jest pewne: z Decathlonu nie wyjdziesz z pustymi rękami! Oto niektóre z propozycji Decathlon na najbliższy sezon – Lato 2016.