Ilość dni urlopowych w roku jest niestety mocno ograniczona, dlatego zależy nam, aby jak najlepiej wykorzystać wolny czas. Przeglądanie dziesiątek stron w poszukiwaniu najlepszej oferty biura podróży jest czymś w zupełności naturalnym. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek świetną propozycją jest wyjazd na narty do Francji.

Narty Francja – pomysł na aktywny wypoczynek

Francuskie Alpy słyną z przepięknych krajobrazów, licznych lodowców i wspaniałych tras narciarskich. To doskonałe miejsce dla osób, które szukają niezapomnianych wrażeń – sprawdzi się na romantyczną podróż tylko we dwoje oraz w wyjazd na narty w gronie przyjaciół. Zapewniamy, że francuskie szczyty i zbocza gór pokryte śniegiem zachwycą wszystkich miłośników zimowych sportów. 

Marzysz o wyjątkowym wyjeździe, ale obawiasz się, że taka wycieczka nie jest w zasięgu Twoich możliwości? Koniecznie sprawdź oferty wyjazdów na narty w biurach podróży. Znajdziesz tu kurorty na każdą kieszeń – od luksusowych apartamentów, po tanie pokoje hotelowe. Dysponując nawet nie dużym budżetem, możesz przeżyć niezapomnianą narciarską przygodę. 

Narty w Alpach francuskich

Biuro podróży z Bielska Białego gorąco poleca region La Rosiere, który znajduje się na pograniczu Francji i Włoch. Aktualnie według rankingów La Rosiere zajmuje trzecie miejsce najlepszych stoków narciarskich na świecie. Ze względu na położenie, trasy narciarskie dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, które obejmują włoskie oraz francuskie Alpy. Dla osób początkujących znajdują się ośle łączki oraz możliwość nauki jazdy na nartach dla dzieci i dorosłych.

Znajdziemy tu wiele atrakcji turystycznych, nie tylko dla miłośników sportów i ekstremalnych przeżyć. Bogate oferty SPA, klimatyczne restaurację, gdzie można zasmakować w francuskich serach i winach, przypadną do gustu osobom, które preferują spokojniejszy wypoczynek.

Na narty do Francji przyjeżdżają turyści z całego świata. To doskonałe miejsce na spędzenie urlopu w gronie rodziny i znajomych.

Sprawdź ofertę biura podróży z Bielska Białej.