Salon to jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc domu, dlatego też jego aranżacji warto poświęcić sporo czasu. A jest nad czym myśleć: odcień farby, dekor na podłodze, stolarka, tekstylia i wreszcie meble – ich rodzaj, ilość, kolor. 

Wybrać prostą, minimalistyczną szafkę, bogato zdobioną komodę a może meblościankę? Fotel tapicerowany czy klasyczne drewniane krzesło? Narożnik czy sofę z funkcją spania? Ile osób, tyle odpowiedzi na pytanie o idealne meble do salonu. Skąpiec.pl sprawdził, jakie meble do pokoju dziennego wzbudziły w II kwartale 2013 roku największe zainteresowanie internautów i przygotował krótkie zestawienia popularnych produktów. Ustaliliśmy również, jakimi kryteriami kierowali się konsumenci podczas poszukiwań mebli z 9 kategorii produktowych:  zestawy meblowe, meble wypoczynkowe, fotele, krzesła, komody, meble RTV, witryny i regały oraz półki i szafki.

W drugiej części niniejszego raportu czytelnicy znajdą porady ekspertów na temat aranżacji salonu, wyboru mebli i dodatków. Mamy nadzieję, że lektura wypowiedzi dziennikarzy branżowych oraz blogerów okaże się dla Państwa inspirująca, a ich wskazówki ułatwią Wam urządzenie przytulnego i funkcjonalnego salonu.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z raportem.

Skąpiec.pl

raport specjalny urzadzanie salonu 082013