Jeśli lubisz rozkoszować się zmysłową kąpielą zapoznaj się z ofertą firmy Bielenda, która oferuje olejki, sole do kąpieli, peelingi, mleczka i musy do ciała zapewniające wspaniałe chwile relaksu. Dzisiaj chcielibyśmy polecić linię Bielenda Azja Spa.

BIELENDA AZJA SPA – lecznicza moc imbiru i kardamonu

Linia Bielenda Azja SPA to kosmetyki wzbogacone o bio olejek makadamia, przeznaczony do pielęgnacji ciała. Dzięki zawartości imbiru i kardamonu, które rozgrzewają skórę, przyspieszają przemianę materii, spalanie tkanki tłuszczowej i oczyszczają ciało z toksyn. Po zastosowaniu skóra staje się gładka i nawilżona. Ponadto seria Azja SPA posiada właściwości ujędrniające.

Kosmetyki Bielenda z serii Azja Spa Imbir & Kardamon:

  • Dwufazowy olejek do kąpieli – zapewnia wyjątkową kąpiel w delikatnej śmietankowej pianie. Produkt ma właściwości nawilżające oraz ujędrniające.
  • Himalajska sól do kąpieli – intensywny i egzotyczny aromat soli wspomaga siły witalne i poprawia samopoczucie. Imbir dodaje energii, a kardamon poprawia kondycję skóry.
  • Ujędrniający peeling cukrowy do ciała – aktywnie nawilża, ujędrnia i uelastycznia skórę. Ciało odzyskuje niezwykłą miękkość, gładkość i sprężystość.
  • Ujędrniający mus do ciała – poprawia wygląd i kondycję skóry. Polecany po kąpieli, gdy skóra jest lepiej przygotowana na działanie kosmetyku.
  • Ujędrniające mleczko do ciała – daje efekt nawilżenia i regeneracji podrażnionej skóry. Ma właściwości ujędrniające i orientalny zapach, który odpręża i wspomaga siły witalne.