Żółć opanowała okładki najnowszych wydań polskich magazynów. W słonecznej kreacji na tytułowej stronie „Urody” pojawiła się Małgosia Socha, w „InStyle” Urszula Grabowska, a we „Fleszu” Justyna Steczkowska. Widać, że także gwiazdy i styliści tęskną za słońcem.

Nic dziwnego, to dzięki słonecznym promieniom nasze samopoczucie jest lepsze. Coraz bardziej tęsknimy za wiosną i latem, dlatego chętniej sięgamy po poprawiającą humor żółć. Kolor ten niesie ciepło, radość i optymizm. Kojarzony jest z oświeceniem, inteligencją i mądrością. Osoby, które za swój ulubiony kolor uważają żółty, są zazwyczaj komunikatywne, a nawet bardzo gadatliwe. Odbierane są jako zawsze młode duchem i szczęśliwe.

Kolor żółty w kolekcjach na wiosnę-lato 2013 pojawił się na wybiegach między innymi: Chloe, Louis Vuitton, Jasona Wu, Johna Galliano i Stelli McCartney. PolskieSzafiarki również chętnie sięgają po żółć. Zobaczcie stylizacje: ana-looka (www.ana-looka.blogspot.com), evegore (www.evegore.blogspot.com), fabrykaironicznychmin (www.fabrykaironicznychmin.blogspot.com) i shinysyl (www.shinysyl.blogspot.com) oraz nasze propozycje ze sklepów.

Tekst: Agnieszka Guła, www.PolskieSzafiarki.pl