Lato 2014 pełne jest sportowych kreacji. Po wielkim powrocie stylu lat 90-tych projektanci śmiało sięgnęli po stricte sportowe kroje i wzory, łącząc je z obecnymi trendami. Nie inaczej postąpiła marka Moodo, której kolekcja Sport Deluxe idealnie wpasowuje się w letnie klimaty.

Moodo na lato 2014 – dla kogo?

Wakacyjne klimaty zachęcają do relaksu. Nie jest zaskoczeniem, że latem chcesz się czuć wygodnie i komfortowo. Jednak wcale nie oznacza to, że jesteś skazana na luźne, workowate stroje – Moodo udowadnia, że można połączyć komfort z dziewczęcymi formami i tkaninami. Dzięki temu każda aktywna młoda kobieta znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie.

moodo sport de luxe

Mocne punkty kolekcji

Poza typowo sportowymi t-shirtami i szortami znalazło się miejsce na ubrania komfortowe, ale bardziej eleganckie. Moodo oferuje swoim klientkom satynowe bluzki i rozkloszowane spódnice – idealny wybór, jeśli dres nie jest Twoją domeną.

Bluzy z aplikacjami z kryształków, ażurowe dekory i siatki w bluzkach i t-shirtach nadają nowoczesnego posmaku kolekcji, ściśle nawiązując do kobiecej elegancji w stylu sportowym. Warto dodać, że w kolekcji letniej pojawia się sporo tkanin o różnej przezroczystości – ich połączenia nadają kolekcji niezwykłej efektowności.

Kurtki bomber z błyszczących tkanin to pewne novum w ofercie Moodo, choć i spodnie typu „dogger” i egzotyczne nadruki do tej pory nie były kojarzone z tą marką.

Sportowy charakter kolekcji wyraża się nie tylko w agresywnej, ożywczej palecie barw (czerwienie, żółcie, zielenie i kobalty), ale też w stylistyce aplikacji – stylizowane na college litery i cyfry przywiodą na myśl sportowe zmagania w najlepszym stylu.

Więcej informacji na temat kolekcji na www.Moodo.pl