Jeśli martwi cię kondycja twojej skóry, która w ostatnim czasie stała się poszarzała, pozbawiona witalności i gęstości, koniecznie zapoznaj się z pojęciem BIOREWITALIZACJI PREMIUM od TEOXANE. To prawdziwe odkrycie medycyny estetycznej – wspiera naturalne piękno i zdrowie skóry, niezależnie od wieku.

Zima: trudny czas dla skóry

W okresie zimowym skóra poddawana jest działaniu wielu wpływających na jej kondycję czynników zewnętrznych. Pierwszym z nich jest mróz, który może powodować zwiększać podatność naczynek krwionośnych na pękanie oraz zmniejszać nawodnienie głębszych warstw skóry. Kolejną kwestią są częste, intensywne zmiany temperatury przy wchodzeniu i wychodzeniu z pomieszczeń. Nie można również bagatelizować wpływu smogu: jego destrukcyjny wpływ ogranicza się nie tylko do płuc, ale również odbija się na dotlenieniu całego organizmu oraz osadza się na skórze, powodując zatykanie porów przez toksyczne substancje. Na domiar złego, większość kobiet wchodzi w okres zimowy z już osłabioną skórą: po okresie wakacji, ekspozycji na intensywne działanie promieni słonecznych i zapominaniu o prawidłowej pielęgnacji, cera potrzebuje wsparcia. I to możliwie intensywnego.

Biorewitalizacja, czyli naturalna regeneracja

Zabiegi i kosmetyki biorewitalizujące takie jak te oferowane przez TEOXANE, wspomagają naturalne procesy regeneracyjne w skórze. Zabieg BIOREWITALIZACJI PREMIUM TEOSYAL® Redensity 1 idealnie nawilża, rozświetla i poprawia przyswajanie substancji odżywczych z preparatów kosmetycznych. Zabieg “przypomina” skórze, w jaki sposób wytwarzać włókna kolagenowe i elastynowe, a jego efektem jest poprawiona elastyczność i gęstość cery oraz mniej widoczne zmarszczki.

Uzupełnieniem zabiegów w gabinecie jest domowa pielęgnacja TEOXANE: Serum hialuronowe RHA® (30 ml), wzmacniające barierę ochronną skóry i długofalowo nawilżające oraz kremy Advanced Filler (50 ml) – do skóry suchej o bogatszej konsystencji lub do skóry normalnej, w kierunki mieszanej. W kremie do skóry suchej odnajdziemy olej bawełniany, witaminę C, peptydy mimetyczne i mikrosfery wolnego HA. A wszystko to oczywiście w połączeniu z usieciowanym kwasem hialuronowym RHA®. Specjalnie dla cery mieszanej i normalnej przygotowano natomiast Advanced Filler pozbawiony oleju bawełnianego, dzięki czemu jego konsystencja jest lżejsza i mniej bogata: warto wypróbować oba produkty. W duecie pomagają one stworzyć niewidoczną barierę na skórze, która chroni przed negatywnym wpływem środowiska w czasie mrozu i chłodu, a także ekspozycji na smog.

Na koniec nie można zapomnieć o odpowiednim kremie na noc. W czasie snu skóra się regeneruje i oczyszcza, a między 1. a 3. w nocy następuje najlepsze wchłanianie składników aktywnych zawartych w kosmetykach. Perfect Skin Refiner (50 ml) czyli remodelujący krem na noc intensywnie stymuluje naturalne procesy fizjologiczne w skórze i wzmacnia efekty pozostałych preparatów oraz zabiegów kosmetologicznych.

Gdzie kupić kosmetyki? Kosmetyki TEOXANE dostępne z rabatem -20% na oficjalnej stronie https://teoxaneshop.pl/

Wejdź w nowy rok odmieniona! BIOREWITALIZACJA

Zaufaj nauce: medyczna jakość

TEOXANE to szwajcarska marka specjalizująca się w wytwarzaniu kosmetyków i preparatów o farmaceutycznej jakości. Preparaty TEOXANE to kosmetyki i wyroby medyczne, które wyróżniają się składem i technologią produkcji w standardzie PREMIUM. Kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej polecają produkty TEOXANE osobom w każdym wieku i obojgu płci.

Zima i okres przedwiośnia to idealny czas na poddawanie się regularnym zabiegom biorewitalizacji. Ze względu na małą ekspozycję na promienie słoneczne, skóra jest dobrze przygotowana i podatna na odnowę. Ponieważ zabiegi biorewitalizujące nie są inwazyjne, nie wymagają długiej rekonwalescencji i nie wpływają negatywnie na prezencję, a wręcz przeciwnie. Wejdź w karnawał i nowy rok z promienną i wizualnie odmłodzoną skórą!

TEOSYAL® PureSense Redensity 1 jest znakiem towarowym firmy TEOXANE SA. Jest wyrobem medycznym klasy III i zgodnie z rozporządzeniem jest regulowanym produktem zdrowotnym posiadającym oznakowanie CE (CE2797). Produkt przeznaczony wyłącznie do użycia przez lekarzy.