Przygotowanie do ślubu trwa w najlepsze, a co z wieczorem panieńskim? … Kto go zorganizuje, kto wybierze miejsce itd…? Spróbujemy odpowiedzieć na te i wiele innych pytań z tym związanych.

Wieczór panieński powinna zorganizować świadkowa, żeby odciążyć przyszłą Pannę Młodą. Jeśli więc jesteś świadkową to właśnie do Ciebie należy to zadanie.

Z Panną Młodą uzgodnij termin imprezy, natomiast miejsce i reszta rozrywki niech będzie dla niej niespodzianką. Dobrze będzie jeśli będziesz mogła spotkać się z pozostałymi dziewczynami i omówić szczegóły wieczoru zabawy.

Zadania dla Panny Młodej

Dla Panny Młodej możesz przygotować specjalne zaproszenie, w którym umieszczone będą informacje w co ma się ubrać na wieczór i o której godzinie ma być gotowa na wyjście.

W momencie opuszczenia mieszkania wyruszycie na podbój miasta, a tam Waszym kontrolowanym „obciachem” możecie „zarazić” przypadkowych przechodniów – wszyscy muszą wiedzieć kto jest królową tego wieczoru!

W drodze na imprezę Młoda może dostać zadania do realizacji. Musi się wówczas wykazać odwagą w zagadywaniu obcych mężczyzn np. pytając o drogę do lokalu lub innym śmiałym wyczynem, a to wszystko pod Waszą kontrolą.

Kiedy Młodej uda się już dotrzeć do miejsca docelowej zabawy możecie zaprosić kogoś, kto przyniesie erotyczne gadżety i zaprezentuje je w ciekawy sposób. Wszytko zależy od Waszej organizacji, tolerancji i odwagi.

Gadżety na wieczór panieński

Do najbardziej popularnych gadżetów pojawiających się na wieczorze panieńskim należą: słomki w kształcie penisa, różowa limuzyna, tort w kształcie penisa itp. Dodatki i akcesoria z penisem to zazwyczaj motyw przewodni takiego wieczoru. Pamiętaj jednak, że wszystko zależy od dystansu i poczucia humoru Młodej.

Takie dodatki można kupić w sex shopie i sklepach on line. Tort można upiec samemu, albo zamówić w cukierni.

Pamiętaj jednak, że Panna Młoda nie powinna czuć się skrępowana i osaczona, w końcu ten wieczór należy do niej. Dlatego musisz wcześniej poznać jej gusta. Jak w każdej zabawie, tak i tutaj nie może zabraknąć umiaru i taktu.

Reguła dobrej zabawy jest prosta

Najważniejsza jest super zabawa, dlatego warto taką imprezę przemyśleć kilka tygodni wcześniej. A wszystko po to, żeby Panna Młoda była mile zaskoczona i żeby miała co wspominać, a nie żeby chciała wymazać z pamięci nieudaną imprezę.