Wiele kobiet marzy o tym żeby mieć większe piersi i realizując te marzenia naraża się na mnóstwo bólu i nieprzyjemności, czasem ryzykując nawet życiem i zdrowiem… Czy nie lepiej byłoby pomyśleć o tym, żeby były one jędrne i zdrowe? Jeśli już chcemy je mieć ciut większe lepiej zastosować – najpierw – metody naturalnego ich powiększania – tym bardziej, że jest ich całkiem sporo do naszej dyspozycji. Jędrne piersi wyglądają na większe, jeszcze lepiej prezentują się przy wyprostowanej i zgrabnej sylwetce. Naturalne powiększenie piersi jest w naszym zasięgu wystarczy się odrobinę postarać.

Zastrzeżenia co do metod naturalnego powiększania

Przypuszczam, że jeśli interesujecie się tematem na pewno nie raz i nie dwa trafiłyście na dość kategoryczne wypowiedzi negujące działanie jakichkolwiek naturalnych metod powiększania biustu, zazwyczaj sprowadzają się one do stwierdzeń, że gdyby takie metody działały wszystkie miałybyśmy duże biusty i operacje chirurgiczne byłyby niepotrzebne. Szafować słowami jest łatwo, problem jedynie w tym, że większość osób, które to robią nigdy nie wypróbowywała tych naturalnych metod. Większość pozostałych pań nie wypróbowywała ich również. Do wygłaszania tego typu stwierdzeń nie ma więc żadnych przesłanek, są one z gruntu fałszywe.

Jak powiększyć piersi naturalnie?

Jak już wspomniałam przede wszystkim warto popracować nad własną postawą. Większość z nas nie zdaje sobie zupełnie sprawy z tego, że chodzimy stale przygarbione. To bardzo zgubne dla naszej sylwetki. Wcale nie wyglądamy wtedy atrakcyjnie, ba! o atrakcyjności nie może być mowy. Już samo wyprostowanie pleców sprawi, że piersi staną się optycznie większe, wysuną się ku przodowi i nie będą takie (przepraszam za wyrażenie) obwisłe jak wcześniej. Dzięki pracy nad prawidłową postawą możemy też wymodelować piersi bo przy okazji wzmocnimy przecież podtrzymujące je mięśnie. Jednym słowem to naprawdę się opłaci.
Kolejna sprawa to dobór biustonosza. Biustonosze również mogą piersi wymodelować a nieodpowiednio dobrane bardzo im szkodzą.
Najefektywniej działają jednak ćwiczenia na mięśnie podtrzymujące biust (unoszą piersi ku górze) w połączeniu z masażami, kremami i (w razie potrzeby) tabletkami powiększającymi biust.
Ćwiczenia na biust są dość proste, de facto wystarczy od czasu do czasu zrobić parę pompek (w razie potrzeby w wersji damskiej) i możemy mieć je z głowy. Jeśli chodzi o masaże to też żaden problem, bo możemy wykonywać je pod prysznicem naprzemiennymi strumieniami ciepłej i chłodnej wody (ruchem okrężnym) albo dłońmi – w zasadzie można wykorzystać (na zmianę) jeden i drugi sposób.
Jeśli chodzi o kremy i tabletki powiększające biust warto wybierać przede wszystkim takie, które sprzedawane są w zestawach, dzięki temu działanie poszczególnych specyfików doskonale się uzupełnia. Oczywiście jeśli tabletek stosować nie chcemy nikt nie każe nam tego robić. Kremy również są skuteczne, ale w ich przypadku można tak naprawdę liczyć jedynie na solidne ujędrnienie biustu. Najlepsze kremy umożliwiają coś w rodzaju quasi-liftingu, ale (uwaga!) jedynie te najlepsze. Kosmetyki tanie i bardzo tanie często albo nie działają, albo zapychają pory skóry przyczyniając się do powstania wyprysków na dekolcie i w obrębie całego biustu.

Osoby, które cenią sobie zabiegi kosmetyczne mogą z powodzeniem skorzystać z jakichś zabiegów dla piersi. Fachowcy udostępniają nam wiele rodzajów masaży powiększających (części z nich w warunkach domowych na pewno nie będziemy w stanie wykonać) oraz dostęp do najlepszych kosmetyków. Wizyta w gabinecie to też niezły sposób na relaks, który (jak zapewne wiecie) warto sobie od czasu do czasu zafundować.