Lekkie, funkcjonalne i łatwe w montażu, niezbędne w każdym salonie. Półki ścienne na czasopisma, drobne ozdoby czy użyteczne domowe gadżety. Często niewielkie, o prostej linii wzorniczej idealnie komponujące się z pozostałymi bryłami danej kolekcji. Wykonane z naturalnej okleiny dębowej w kolorach dębu naturalnego i orzecha bądź kontrastującej z otoczeniem czerni są nie tylko użyteczne, ale również stanowią ciekawy element dekoracyjny salonowego wnętrza.

Nowoczesne półki z kolekcji Corino, Rossano czy ArtModulo firmy Mebin ujmują prostotą i interesującym układem poszczególnych elementów. Doskonale zaprezentują się na nich rodzinne zdjęcia, pamiątki, szklane bądź wykonane z białej ceramiki wazony i oczywiście od lat skojarzone z półkami książki. Otwarte i półotwarte z asymetrycznym ramieniem stworzone z myślą o podręcznej biblioteczce stanowią niezbędne wyposażenie każdego współczesnego pokoju dziennego.

Półki ArtModulo wybarwieniem nawiązują do ciemnego szkła i obiciowej tkaniny krzeseł, a także do poszczególnych fragmentów kolekcji, której barwą dominującą jest kolor ciepłej czereśni. Natomiast w kolekcjach Rossano i Corino półki są połączeniem jasnego dębu naturalnego i czerni lub barw niejako uzupełniających się: ciemnego orzecha i czerni. Proste zestawienie kolorystyczne oraz często niesymetryczne ułożenie poszczególnych elementów tych niedużych mebli decyduje o ich niepowtarzalnym dekoracyjnym charakterze.

AFIR biuro PR firmy Mebin