Koloryzacje, suszenie i prostowanie… Nie dajemy naszym włosom odpocząć. Czasami używamy odżywki do włosów, ale oczywiście nie dbamy o regularność tej czynności, przez co efekt nie jest zadowalający. Jak tchnąć we włosy nowe życie?

Oczywiście istnieje szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które wzmacniają i regenerują włosy. Jednak czy naprawdę musimy porywać się na drogie zabiegi w salonach fryzjerskich? Niekoniecznie! Marką, która oferuje produkty profesjonalne do użytku domowego jest Il Salone Milano.

Kiedy kolor już nie ten sam…

Każda farba trochę się wypłukuje. Kiedy myjemy głowę codziennie stanie się to znacznie szybciej. Nie trzeba wtedy od razu farbować ich ponownie. Kolor można wzmocnić doraźnymi maskami koloryzującymi. Taką propozycję ma w swojej ofercie marka Il Salone Milano. Krem koloryzujący nie tylko odświeża kolor, ale także odżywia włosy. Dzięki zawartości pigmentów pogłębia kolor i nadaje włosom blasku. Jednocześnie pielęgnuje i wygładza włosy. Idealny zarówno do włosów farbowanych, jak i naturalnych.

Pielęgnacja na co dzień

Posiadaczki włosów farbowanych powinny zadbać o ich codzienną pielęgnację, która pomoże utrzymać upragniony kolor nieco dłużej. W szamponach i maskach do włosów farbowanych marki Il Salone Milano znajdują się odżywcze proteiny mleka, ryżu i pszenicy, siemienia lnianego czy oleju arganowego, co niezwykle korzystnie wpływa na stan włosów, sprawiając, że stają się doskonale odżywione i zregenerowane.

il salone 1

Il Salone Milano Profesjonalny szampon do farbowanych włosów

Zachowuje kolor, zwiększa miękkość. Specjalna formuła wzbogacona ekstraktem z ryżu i filtrami UV, pomaga utrzymać kolor aż do 18 myć. Sprawia, że włosy staja się jedwabiste i świetliste.

Profesjonalna maska do farbowanych włosów

Głęboki i intensywny kolor. Chroni włosy przed utratą koloru i przekształca włókno włosa w jedwabisty materiał. Zawiera filtry UV, tworząc barierę ochronną, co przedłuża intensywność koloru, by pozostał tak świetlisty jak pierwszego dnia.

Kosmetyki dostępne są w drogeriach (Rossmann, Hebe, Superpharm) oraz wybranych hipermarketach Carrefour.