Dla uczczenia działalności ruchu Pride ta kultowa marka denimowa wypuszcza właśnie mini kolekcję na lato 2020. Dochody netto ze sprzedaży tej linii ubrań zostaną przekazane na rzecz LGBT Foundation – organizacji charytatywnej promującej równość i jakość życia w społeczności LGBT+.

W620HL989 2

Kolekcję Wrangler Pride 2020 poznacie między innymi po kultowym motywie tęczy – jest to rozpoznawalny na całym świecie symbol dumy i miłości społeczności LGBTQ+. Wrangler wykorzystuje ten motyw na swoich ubraniach od lat 70. W tej limitowanej kolekcji dostępne są bawełniane koszulki, topy oraz bluzy z kapturem, w czerni i bieli, ozdobione kolorową tęczą na piersi. Każde z ubrań ma również budujący przekaz – na tle tęczy pojawiają się słowa „love”, „healing” i „harmony”, które symbolizują poszczególne kolory tęczy.

W720D3989 1

Akcesoria to nasz pomysł na wyróżnienie się z tłumu i podkreślenie swojej jedności z ruchem Pride. W kolekcji znajdziecie między innymi czapkę z daszkiem i torebkę typu nerka, którą można nosić w poprzek klatki piersiowej i w pasie. Każda z tych rzeczy została ozdobiona motywem tęczy.

W0P3U5100 3 2

Wrangler jest dumny ze swojej współpracy z LGBT Foundation. Jest to organizacja, która nieustannie  od roku 1975 zmienia życie osób ze społeczności LGBTQ+ na lepsze. Przez ostatnich 50 lat organizacja dostarcza rzetelne informacje i wsparcie osobom LGBTQ+, jednocześnie promując równouprawnienie i budując zrozumienie oraz świadomość o istniejących w społeczeństwach mniejszościach seksualnych.

W769D3989 2

W związku z wybuchem pandemii koronawirusa tego lata europejskie obchody Pride zostały odwołane lub przełożone na późniejszy czas. Właśnie dlatego marka chce pokazać swoją jedność i solidarność z ruchem Pride w inny sposób. Przekazując dochody ze sprzedaży kolekcji Pride 2020, Wrangler ma zaszczyt wspierać organizację charytatywną oraz ruch społeczny, które promują równość, inkluzywność i życie w zgodzie z samym sobą.