Świat mody to bodaj jeden z najbardziej dynamicznych rynków we współczesnym świecie. Trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie, każda epoka odciska swój znak, a szafa niebezpiecznie szybko ulega dezaktualizacji. Wydaje się, że najbardziej odporna na te zmiany jest garderoba naszej pociechy – odzież dla dzieci rządzi się swoimi zasadami. Co ciekawe, skorzystać mogą na tym także rodzice. Producent ubrań dla dzieci TUSS specjalizuje się w liniach odzieżowych dla mam i dzieci.

Dlaczego odzież dla mamy i dziecka to powiew świeżości na rynku mody?

Choć nie ujrzymy ich na światowych wybiegach, ubrania dla dzieci mogą stać się fundamentem bardzo ciekawych projektów, na których korzystają także mamy. Chodzi tutaj o produkcję odzież dziecięcej dla mam i córek oraz dla mam i synów. W zależności od koncepcji są to albo miniaturki ubrań dla dorosłych, albo wersje ubrań dla dzieci w rozmiarze przeznaczonym dla mam. Producent odzieży dla dzieci TUSS podkreśla, że nie chodzi wyłącznie o odzież po domu, pidżamy czy luźne dresy, ale także kreacje na co dzień i wyjściową odzież dla mam i córek.

Łączenie stylów odzieży dla dzieci i dorosłych ma swoje podłoże w chęci integracji. Dzieci czują dużą więź i zainteresowanie rodziców, gdy mogą utożsamiać się z nimi w tak podstawowej sferze jak codzienne ubranie. Producent odzieży dziecięcej TUSS zasugerował nam także, że dzieci bardzo lubią ubierać się podobnie jak ich największy idol – rodzic. Zwłaszcza córki przymierzają często za duże buty i dodatki, w które codziennie ubiera się ich mama. Odzież dla mam i córek daje niepowtarzalną okazję, by na moment nasza pociecha poczuła się dorosła i doceniona – to napawa ją dumą, a także wyrabia poczucie smaku, które w przyszłości może być cenną cechą.

 

2 5

tuss glowna

Fot. Odzież dziecięca producent Tuss.pl – Polski producent ubrań dla dzieci

 

Odzież dla mam i córek – czy odzież dziecięca dla mamy to nie obciach?

Jeszcze zanim udało nam się porozmawiać z firmą TUSS – polskim producentem odzieży dziecięcej – pomysł ubierania się w ten sam sposób mamy i córki lub syna był dla nas całkowicie absurdalny. Która mam będzie chciała wrzucić na siebie kolorowy t-shirt z zabawnym napisem lub animowaną postacią z bajki? Odpowiedź dała nam trochę do myślenia.

Na odzież dziecięcą tego typu zwracają uwagę mamy, które mają już dość szarości i braku wyrazu we własnej garderobie. Wiele z nich zostało zdominowanych przez styl business casual, który wymagany jest w miejscu pracy. Nawet po powrocie do domy nie mamy alternatywy – mawiają. Wyjścia z dziećmi to chwila odcięcia się od obowiązków. Dobrze jest tedy narzucić na siebie luźne ciuchy, odzież dla mam i dzieci to jedna z opcji. Rodzic na nowo czuje trochę dziecięcego luzu, energii. To pozwala na przełamanie stereotypów i otwarcie się na świat dziecka.

Szukając producenta odzieży dziecięcej, który podchodzi do tematu ubrań niekonwencjonalnie i z ciekawą ideologią, warto odwiedzić TUSS. Chęć integracji rodziców i dzieci, szukanie wspólnych mianowników i łamanie konwenansowych barier to wystarczająca motywacja, żeby choć spróbować linii odzieży dla mam i dzieci.