Wypełniacze, które stworzone są na bazie kwasu hialuronowego to preparaty najbezpieczniejsze dla skóry, pozwalają też uzyskać doskonałe efekty estetyczne. To właśnie takie wypełniacze wykorzystywane są najczęściej w różnego typu zabiegach estetycznych. Dlaczego kwas hialuronowy jest tak popularny?

Czym jest kwas hialuronowy?

Zacznijmy od wyjaśnienia, czym w ogóle jest ten popularny kwas. Otóż, kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie. 50% tej substancji pojawia się właśnie w skórze człowieka. To kwas sprawia, że skóra jest jędrna i odpowiednio napięta. Niestety wraz z upływem lat tego kwasu jest w skórze coraz mniej, a to wiąże się z widocznymi zmianami – zwłaszcza na skórze twarzy. Jej stan bardzo się pogarsza – pojawiają się przede wszystkim zmarszczki, niedoskonałości. Skóra traci też elastyczność oraz swój naturalny blask. Kwas hialuronowy jest więc doskonałym wypełniaczem, ponieważ występuje w skórze naturalnie, tak więc jest bezpieczny dla pacjenta. A jednocześnie pozwala uzyskać bardzo zadowalające efekty w zakresie likwidacji zmarszczek, modelowania twarzy, czy też powiększania ust.

Jakie wybrać wypełniacze?

Wybór wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego jest bardzo duży. Czym więc należy się kierować wybierając ten odpowiedni? Oczywiście jakością – wypełniacz wstrzykiwany jest pod skórę, a więc ma bezpośredni wpływ nie tylko na nasz wygląd, ale również na zdrowie. Spośród wielu dostępnych wypełniaczy warto więc zdecydować się na ZFill – Wypełniacze HA z oferty IMESO AESTHETIC GROUP. Są to wypełniacze rekomendowane przez specjalistów. Dostosowane do poszczególnych zabiegów. W ofercie dostępny jest na przykład ZFill contour2 1ml, czyli kwas hialuronowy usieciowany. Jest to preparat, który wykorzystuje się przede wszystkim do modelowania ust. Doskonale sprawdza się również w korygowaniu fałd twarzy oraz umiarkowanych i bardziej głębokich zmarszczek. Innym produktem dostępnym w tej ofercie jest ZFill refresh2 1ml – kwas hialuronowy z gliceryną. Ten wypełniacz przeznaczony jest przede wszystkim do przywracania utraconego w skórze kwasu hialuronowego. Dzięki zastosowaniu tego preparatu skóra staje się elastyczna oraz napięta, odzyskuje swój młody i świeży wygląd. Wypełniacz można stosować w celu likwidacji kurzych łapek, cieni pod oczami, czy też zmarszczek palacza wokół ust. Trzecim godnym polecenia wypełniaczem z serii ZFill jest ZFill deep2 1ml, czyli kwas hialuronowy usieciowany do wolumetrii. Ten preparat stosowany jest przede wszystkim w różnych zabiegach wolumetrycznych.

Preparaty z serii ZFill są bardzo bezpieczne i zapewniają doskonałe efekty. Warto zwrócić na nie uwagę wybierając odpowiedni wypełniacz. Pamiętajmy, aby nigdy nie korzystać z preparatów niesprawdzonych, od zupełnie nieznanych marek – możemy tylko sobie poważnie zaszkodzić. W ofercie IMESO z pewnością każdy pacjent znajdzie ten najlepszy dla siebie wypełniacz. Informacje o poszczególnych produktach sprawdzić można na stronie internetowej https://www.imeso.pl/sklep/zfill—wypelniacze-ha.html.