Skóra dłoni bardzo szybko traci młodzieńczy wygląd, staje się wiotka a dodatkowo często pojawiają się na niej liczne przebarwienia i plamy. W sytuacji, kiedy codzienna pielęgnacja nie przynosi upragnionych rezultatów, dobrym rozwiązaniem jest udanie się do salonu kosmetycznego w celu wykonania profesjonalnego zabiegu niwelującego skutki nieuchronnie upływającego czasu. Jednym z nich jest innowacyjny zabieg Bloomea. Na czym polega? Jakie efekty gwarantuje?

Piękna skóra dłoni w każdym wieku!

Choć proces starzenia się skóry jest nieuchronny to w bardzo prosty sposób możemy go spowolnić, niwelując jednocześnie występujące defekty kosmetyczne.
Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość kolagenu i elastyny występujących w skórze, czego efektem jest znaczna utrata jędrności i sprężystości. Pierwsze oznaki starzenia się skóry dłoni widoczne są po 30 roku życia, wówczas to kobiety przykładają większą wagę do codziennej pielęgnacji. Prócz tradycyjnych kremów i masek do rąk rewelacyjnym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnego zabiegu kosmetycznego. W ostatnich miesiącach szczególnie dużą sympatią wśród kobiet cieszą się zabiegi Bloomea.

Bloomea – natychmiastowy efekt!

Popularny za granicą zabieg Bloomea, w polskich salonach kosmetycznych pojawił się stosunkowo nie dawno. Uznanie zyskał przede wszystkim ze względu na natychmiastowe efekty jakie gwarantuje. Bloomea cechuje się niezwykłą skutecznością przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu pacjentki.
Na czym zatem polega zabieg Bloomea? Cały proces odmładzania skóry dłoni przy użyciu specjalistycznego urządzenia rozpoczyna się od dokładnego i delikatnego złuszczania martwego naskórka. Po tym, przy pomocy mikrowibracji w głąb skóry wtłaczane są substancje aktywne zawarte w preparatach kosmetycznych stosowanych do zabiegu. Ostatnim etapem jest wzmocnienie efektów działania składników poprzez użycie wiązki laserowej o odpowiedniej częstotliwości. Zabiegi Bloomea wskazane są w dużej mierze kobietom, które dostrzegły już pierwsze oznaki starzenia się skóry dłoni i nie tylko. Urządzenie można wykorzystać również do usuwania rozstępów, modelowania sylwetki, odmładzania skóry twarzy itp. Więcej informacji na temat tego innowacyjnego zabiegu znajduje się na oficjalnej stronie internetowej https://bloomeapolska.pl/.
Urządzenie działa w oparciu o technologię TRIO M.M.L., co odnosi się do trzech podstawowych zasad działania urządzenia: M – makroeksfoliacja , M – mikrowibracja oraz L – luminoterapia.