Strona głównaModa i UrodaZapowiedz wiosennej kolekcji Wrangler

  Zapowiedz wiosennej kolekcji Wrangler

  Nostalgiczny styl, kolorowa i wyrazista estetyka lat 90., idea globalizacji i jedności – oto główne motywy, które były inspiracją do powstania kolekcji wiosna-lato 2020.

  Zaproponowane w niej ubrania z denimu wyróżnia autentyczność i luksus. Pojawi się szeroka paleta kolorów, także tych ciemniejszych jak niebeski czy pomarańczowy, oraz lżejsze tkaniny w sam raz na wczesną wiosnę. W kolekcji męskiej na uwagę zasługuje model Larston czy Greensboro,  oraz kurtka z kożuchem, która pozostaje w lekko rockowym stylu.

  WRANGLER SP20 BTL 01
  Zapowiedz wiosennej kolekcji Wrangler 1

  Na scenę powracają również ciemne kolory, ale towarzyszą im jasne odcienie nawiązujące do modnych w latach 90. dżinsów z efektem odbarwienia.

  WRANGLER SP20 BTL 14
  Zapowiedz wiosennej kolekcji Wrangler 2

  Początki marki Wrangler sięgają roku 1904, kiedy to rozpoczęła swoją działalność od produkcji odzieży roboczej. W roku 1947 zajęła się odzieżą westernową dla kowbojów. Przez kolejne dwie dekady rewolucja kulturowa zmieniała świat, a Wrangler nie pozostał obojętny wobec tych zmian. Wytrzymałe ubrania robocze zaprojektowane początkowo do ciężkiej pracy szybko stały się ulubionym ubiorem walczącej młodzieży. Przez długie lata swojej historii – od jeźdźców rodeo i ranczerów do buntowników i gwiazd rocka – Wrangler jest twórcą niepowtarzalnego amerykańskiego stylu.

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,918ObserwującyObserwuj