Twoje klientki pytają o zdobienia paznokci, ale często odstrasza je czas ich wykonywania i rezygnują z usługi? Dowiedz się, w jaki sposób wykonywać zdobienia szybko i bez uszczerbku na jakości. Dokonaj inwestycji, która z pewnością prędko Ci się zwróci i pozwoli zyskać przewagę nad konkurencją w okolicy.

Sezon na zdobienia – wykorzystaj go owocnie

Przed nami święta i sylwester, a więc czas, kiedy towarzyszy nam wiele ozdób i kreacji, a nieodłącznym elementem tych ostatnich są właśnie zdobione paznokcie. W okresie przed sylwestrem Twoje studio powinno pękać w szwach od klientek, które życzą sobie, żeby ich paznokcie wyglądały oryginalnie i wyjątkowo. Żeby tak było, musisz zaoferować im nie tylko zachwycające efekty, ale też maksymalnie skrócić czas ich wizyty.

Po co ten pośpiech?

To jasne – żyjemy w zawrotnym tempie, nadmiar obowiązków potrafi sprawić, że czasu nam prostu brakuje. Z tego powodu kobiety często rezygnują ze zdobienia paznokci, bowiem nie mogą sobie pozwolić na spędzenie w salonie manicure kilku godzin. Przyspieszenie tego procesu będzie korzyścią nie tylko dla nich, ale też dla Ciebie – w ciągu jednego dnia będziesz mogła umówić ich więcej.

Co pomoże Ci wykonywać zdobienia szybko?

Szybka stylizacja paznokci to więcej klientek w ciągu jednego dnia, a więcej pracy, to naturalnie większe zyski. Żeby jednak móc je osiągnąć, warto zainwestować w niezbędne akcesoria, które pozwolą Ci podnieść jakość i tempo wykonywania pięknych zdobień na paznokciach. Dobre wyposażenie Twojego studia pozwoli Ci uatrakcyjnić swoją ofertę, a ta z pewnością przyczyni się do tego, że w okolicy wypracuje się korzystna opinia na temat Twojego studia stylizacji paznokci. W co zatem warto zainwestować, by móc zaoferować klientkom piękne zdobienia, wykonane w krótkim czasie?

  • Wysokiej jakości lakiery hybrydowe – od lakierów hybrydowych wymagamy przede wszystkim tego, by były wytrzymałe, ale też by odpowiednio szybko się utwardzały, a przede wszystkim pozwalały na utwardzanie wszystkich palców u jednej dłoni jednocześnie. Doświadczone stylistki mogą jeszcze bardziej przyspieszyć proces, wybierając lakiery 3w1, czyli takie łączą w sobie bazę, builder i top.
  • Lampy utwardzające – nowoczesne lampy LED, takie jak na przykład ProNails Smart Light, utwardzają lakiery już w 30 sekund.
  • Narzędzia ręczne – wśród narzędzi, które okażą się bardzo pomocne w wykonywaniu zdobień znajdą się między innymi precyzyjne pędzelki o różnej grubości i różnych kształtach, gąbka do wykonywania ombre czy silicon diamond tool.
  • Cekiny, konfetti itp. – są nieodłącznym elementem zdobionych stylizacji, szczególnie w okresie świąteczno-sylwestrowym.

Szybkość wykonywania zdobień zależy przede wszystkim od szybkości utwardzania lakierów oraz narzędzi, których używasz. Im większa będzie precyzja, na którą Ci pozwolą, tym dokładniej i szybciej ozdobisz paznokcie.

Zachwyć kreatywnością

Zapewne niejedna klientka zda się na Ciebie w kwestii stylizacji, dlatego dobrze jest stworzyć własny katalog inspiracji, który pomoże klientkom wybrać zdobienia paznokci idealnie pasujące do ich sylwestrowej kreacji lub do jakiejkolwiek innej okazji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj