W dyskusji na temat „wanna czy prysznic” przytaczany jest argument, że w wannie łatwiej o relaks. Jednak żele pod prysznic z oferty Le Petit Marseillais to wachlarz produktów o zapachach przynoszących ukojenie i relaks nawet w najmniejszej kabinie prysznicowej. Przyjrzyjmy im się uważnie!

kwl poleca 0Południowe klimaty

Żele pod prysznic z oferty Le Petit Marseillais są elementem całej linii kosmetyków utrzymanych w śródziemnomorskiej i egzotycznej nucie zapachowej. Znajdziesz tu inspirowane naturą aromaty owocowe, jak również te o ziołowym i kwiatowym rodowodzie – wszystko zależy od Twoich upodobań!

Owocowy szał

Wolisz cytrusy, czy nasze rodzime brzoskwinie? Oba zapachy pojawiają się w delikatnych żelach pod prysznic. Dojrzewające w promieniach słońca, zbierane w pełni dojrzewania i aromatyczne owoce stały się bazą dla tych kosmetyków. Co niezwykle ważne, baza myjąca w tych żelach jest pochodzenia organicznego, w pełni biodegradowalna – coś dla fanek eko!

tangerine lime 250ml

Kwiatowe esencje

Le Petit Marseillais to także gama aromatów kwiatowych. Pojawiła się tu śródziemnomorska lawenda, ale też kwiat pomarańczy i mleczko waniliowe. Całość uzupełnia niezastąpione mleczko migdałowe, dzięki czemu poczujesz się jak w sercu dżungli kiedy tylko wejdziesz pod prysznic. Kremowa konsystencja, biodegradowalna baza myjąca i silnie nawilżające olejki są tym, czego pragnie Twoja skóra.

almond milk 400ml