Stylizacja na wesele zawsze jest sporym wyzwaniem. Z pewnością musisz przymierzyć przynajmniej kilka sukienek zanim znajdziesz tę idealną. Mimo wszystko wiosną i latem wybór sukienek jest ogromny. Co natomiast ubrać na wesele, które odbywa się jesienią bądź zimą?

Twój strój powinien być elegancki

Zapewne wiesz, że w dniu ślubu to panna młoda powinna być najważniejsza i najpiękniejsza. Swoją stylizacją nie możesz więc przyćmić panny młodej. Twój strój powinien być przede wszystkim elegancki, co podkreśli szacunek jakim darzysz parę młodą.

Jaki wybrać kolor?

Kolor wybranej przez Ciebie stylizacji w tym wypadku jest bardzo istotny. W okresie jesienno zimowym unikaj raczej kolorów pastelowych, szczególnie kreacji wykonanych ze zwiewnego materiału. O tej porze roku wybierz sukienkę w innym kolorze. W tym sezonie bardzo modny jest kolor granatowy, kobaltowy, bordowy, pudrowy róż (zwany również brudnym różem).Ten ostatni króluje ostatnio na pokazach mody m.in. Lanvin, Sonii Rykiel oraz Topshopu Unique. Zrezygnuj z kwiecistej kreacji na rzecz kwiecistej biżuterii. Jeśli zdecydujesz się na kreację w czarnym kolorze koniecznie połącz ją z żywymi i barwnymi akcentami jak np. kopertówka, buty czy biżuteria.

Biżuteria

Bardzo istotnym dodatkiem jest biżuteria. Tutaj wybór masz ogromny – naszyjniki, kolczyki, bransoletki z metalu, plastiku czy kamieni szlachetnych. Tak naprawdę ważne jest, aby biżuteria podkreślała Twój charakter i Twoją stylizację. W tym sezonie najlepiej postawić na biżuterię w rozmiarze XXL, a szlachetny błysk złota dopełni każdą stylizację. Tej jesieni modny jest przepych, przynajmniej w kwestii dodatków. Wybierając dodatki powinnaś trzymać się 3 podstawowych zasad: dużo, ciężko i błyszcząco. 

eksplozja zlotej bizuterii banner