Za oknem marcowa plucha i szaruga, zza chmur nieśmiało przezierają pierwsze promienie wiosennego słońca. Coraz częściej marzysz o kąpieli w ciepłym morzu i błogim lenistwie na piaszczystej plaży? Końcówka marca to ostatnia okazja, by skorzystać z atrakcyjnych ofert First Minute i zarezerwować upragnione wakacje w atrakcyjnej cenie. Oto 5 powodów, dla których warto zaplanować wakacyjny wyjazd już teraz.

Duże rabaty

Biura podróży coraz chętniej organizują przedsprzedaż wakacyjnej oferty urlopowej. Decydując się na rezerwację wyjazdu w ofercie First Minute możesz uzyskać atrakcyjne rabaty – nawet 35% regularnej ceny. Niektóre biura podróży oferują dodatkowo gwarancję najniższej ceny, co oznacza, że klient kupuje wakacje w najniższej możliwej cenie – nawet oferta Last Minute nie będzie bardziej atrakcyjna. W przypadku różnic w cenie na niekorzyść klienta, organizator wypoczynku zobowiązuje się do pokrycia różnicy.

Atrakcyjne gratisy

Touroperatorzy oferują nie tylko upusty cenowe. Korzystając z przedsprzedaży możesz liczyć na nieodpłatne dodatkowe atrakcje takie, jak np.: darmowe wycieczki fakultatywne, zakwaterowanie w pokoju o podwyższonym standardzie, dodatkowe wyższe zniżki dla dzieci.

Wybór miejsca wylotu

Decydując się na zakup wakacji w ofercie First Minute, zyskujesz nie tylko duże rabaty i dodatkowe atrakcje, ale także dużą swobodę w wyborze oferty. W przedsprzedaży masz znacznie większą możliwość wyboru miejsca, w którym spędzicie wakacje, a także miasta wylotu Jeśli wybierasz się na wakacje rodzinne lub w gronie znajomych, postaw na ofertę First Minute, zyskujesz gwarancję, że całemu gronu uda się wylecieć na upragniony urlop z tego samego lotniska.

Dogodne zakwaterowanie

Rezerwując urlop w ofercie przedsprzedażowej masz szansę upolować najbardziej atrakcyjne miejsca oraz luksusowe zakwaterowanie w preferencyjnej cenie. Nie oszukujmy się, jeśli zdecydujesz się poczekać na „wakacje ostatniej szansy” – Last Minute – przyjdzie Ci wybierać spośród ofert, których z jakiejś przyczyny nie wytypowali inni.

Gwarancja niezmienności ceny

Obawiasz się, że cena wakacji zarezerwowanych w marcu ulegnie zmianie? Biura podróży wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów – wiele z nich oferuje gwarancję niezmienności ceny. Touroperatorzy o ugruntowanej na rynku pozycji, zwykle tę opcję oferują nieodpłatnie. Coraz częściej można jednak, za niewielką opłatą, opcjonalnie dokupić „gwarancję niezmienności ceny”. Posiadając stosowny zapis w umowie, możesz spać spokojnie w oczekiwaniu na wymarzony wakacyjny wyjazd, bez obaw, że cena wzrośnie.

Gdzie szukać ofert?

Prawdziwą skarbnicą wakacyjnych ofert jest Internet. Poszukaj portali, które stwarzają możliwość porównania ofert wielu touroperatorów, zaoszczędzisz wiele czasu, a także pieniądze. Dokładnie przeszukując zakamarki sieci, znajdziesz portale, które na zakup wakacji First Minute oferują dodatkowe, atrakcyjne rabaty. Portal http://www.promoszop.pl/ proponuje kupon rabatowy -35% na zakup wakacji w www.easygo.pl.

Wybierając konkretną ofertę, sugeruj się nie tylko ceną, ale także renomą biura podróży. Wiarygodność touroperatora możesz zweryfikować sprawdzając czy posiada on wpis w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, możesz również skontaktować się z właściwym Urzędem Marszałkowskim i upewnić się, że biuro podróży posiada stosowne ubezpieczenie (dopytaj o ważność polisy).

Gdzie najchętniej jeżdżą rodacy?

Zastanawiasz się, gdzie pojechać na urlop? Ze statystyk udostępnianych przez portal Easygo.pl wynika, że w lutym 2015, Polacy najczęściej rezerwowali wakacje w Egipcie, Grecji, Hiszpanii i Turcji. A Ty gdzie polecisz w tym roku?