Mama trójki dzieci i szczęśliwa żona. Jak sama o sobie mówi, jest kucharką, sprzątaczką, taksówkarzem, lekarką, fryzjerką w jednym. Martyna Janczyńska na co dzień zajmuje się domem i swoją rodziną, a jej przytulne i urządzone z klasą wnętrze przyciąga rzesze obserwujących na Instagramie. Obecnie jest ich ponad 21 tysięcy, a liczba ta wciąż rośnie!

Wszystko zaczęło się 7 lat temu….

…wtedy to rodzina Janczyńskich niespodziewanie przeprowadziła się do Anglii i została tam po dziś dzień. Choć z dala od Ojczyny, ich dom to niezwykle przytulne, polskie wnętrze. Martyna wraz z mężem i dziećmi dbają o to, aby przestrzeń, która ich otacza była przepełniona akcentami pochodzącymi z rodzimego kraju. – Może się to wydać dziwne, ale staramy się sprowadzać wszystkie dodatki i ozdoby do domu właśnie z naszego rodzinnego kraju. Angielski rynek nie umywa się ze swoimi dekoracjami – podsumowuje Martyna.

britop lighting janki.home 9

Z Polski sprowadzili również… lampy!

Dom Janczyńskich jest duży, więc jego doświetlenie było nie lada wyzwaniem. – Przy wyborze lamp sugerowaliśmy się nie tylko tym, aby dobrze zastąpiła nam światło dziennie, ale również jej wyglądem – wspomina Martyna. Nie od dziś wiadomo, że dom, aby stał się przytulny, wymaga dobrze zaplanowanego oświetlenia zarówno w dzień światłem naturalnym, jak i w nocy sztucznym. Janczyńscy postawili na lampy od BRITOP Lighting, które nie tylko dają robią kawał dobrej roboty oświetlając dom, ale też nieziemsko wyglądają. – Nie ma osoby, która by nas odwiedzając nie zapytała, z jakiej polskiej firmy je mamy – podsumowuje Janczyńska.

britop lighting janki.home 10

Lampy wisienką na torcie

Wspaniały design, dające dobre oświetlenie lampy to podstawa przy urządzaniu każdego wnętrza. Szeroki wybór żyrandoli to zdecydowany atut polskiej marki BRITOP Lighting. – Nie mieliśmy problemu z dopasowaniem konkretnego modelu do naszego wnętrza. Problemem była raczej… rozbudowana oferta firmy! Szeroki wybór potrafi przyprawić o zawrót głowy – mówi Martyna.

britop lighting janki.home 3

Styl niedookreślony

Trudno jednoznacznie określić w jakim stylu urządzony jest dom Janczyńskich. We wnętrzach dominuje styl skandynawski, jednak sami nazywają go wszechobecnym eklektyzmem. Bez względu na nazewnictwo, wystrój zachwyca i wzbudza wiele poztytwnych emocji!

Wnętrze rodziny Janczyńskich można obserwować na Instagramie: @janki.home

Więcej inspirujących pomysłów na oświetlenie wnętrza na stronie: www.britoplighting.pl.