Niemal każda kobieta potrafi bez namysłu wskazać ulubione zapachy, którymi chciałaby się otaczać każdego dnia. Najlepiej, by były one zawsze w zasięgu ręki, czy to pod postacią wybranych perfum i wód toaletowych czy też oliwek i balsamów nasyconych aromatem naturalnych olejków eterycznych. Walentynki to najlepszy moment by ukochane zapachy podkreślały kobiecość, a tym samym indywidualność każdej z nas.

Te wyjątkowe zapachy mogą towarzyszyć nam nie tylko 14 lutego, zwłaszcza jeśli flakoniki i buteleczki umieścimy w takim miejscu, by już od chwili przebudzenia z nocnego snu były łatwo dostępne. Ale może warto, szczególnie tego dnia, zadbać o ich odpowiednią i niecodzienną ekspozycję. Godnym miejscem, na którym mogłybyśmy ułożyć nasze skarby, i to nie tylko podczas Walentynek, będzie np. piękny, dekoracyjny stolik.

Od wielu lat najodpowiedniejszą przestrzenią dla perfum i wód toaletowych jest mały, niezwykle kobiecy mebel – toaletka, która zazwyczaj znajduje się w sypialni, garderobie bądź pokoju dziennym. Tutaj, w otoczeniu innych damskich precjozów, takich jak biżuteria czy przybory toaletowe, wyglądają one pięknie i co najważniejsze są zawsze „pod ręką”.

Na stylowej, wykonanej z naturalnej okleiny z elementami litego drewna nawiązującej do lekkiego, włoskiego stylu toaletce Opium, doskonale zaprezentuje się zamknięta w uroczej buteleczce aromatyczna Woda Królowej Węgier. Toaletka w kolorze cherry lub białym ze złotą patyną posadowiona jest na ozdobnych, rzeźbionych nogach. Stolik posiada pojemną, aksamitowaną szufladę, z mnóstwem przegródek na jubilerskie wyroby. Razem z praktyczną nadstawką z szufladkami, stołeczkiem i pięknym owalnym lustrem tworzy dobrany komplet niezbędny w każdej kobiecej sypialni. Stolik toaletki Opium to najlepsze miejsce dla tych ekskluzywnych perfum. Przez wiele stuleci Woda, w skład której wchodziły na początku rozmaryn i tymianek, a później także lawenda, mięta, szałwia, majeranek, kostus, kwiat pomarańczy i cytryn, była nie tylko nośnikiem zapachu, ale także cennym lekiem. Unikatowa, tajemnicza woń perfum również dzisiaj oddziałuje na wyobraźnię, dodaje energii życiowej, a ze względu na dodatek rozmarynu uważana jest za afrodyzjak. Toaletka Opium i Woda Królowej Węgier utworzą elegancką, wypełnioną cudownym zapachem, niepowtarzalną kobiecą przestrzeń. To kompozycja, która zadowoli nawet najbardziej wymagające damskie gusta.

Miłośniczki romantycznego klimatu we wnętrzach wybiorą zapewne dla swoich kobiecych ozdób i perfum toaletkę Szmaragd, której piękno zostało podkreślone delikatnym motywem zdobniczym giętych frontów, frezowaniem pilastrów i niezwykłą estetyką wykończeń. Mebel o barwie czereśni lub bieli z elementami złotej patyny posiada symetrycznie rozmieszczone szafki i szuflady, nadstawkę i duże lustro w oryginalnie ramie. Wszystkie te elementy będą doskonałym otoczeniem dla romantycznych kobiecych drobiazgów, wśród których znajdzie się na pewno miejsce dla Wody Różanej o subtelnym miodowo-malinowym zapachu. Woda, która powstała z destylacji płatków róży damasceńskiej pozostawia na skórze niezapomnianą woń nasłonecznionych różanych pól. Połączenie tych jakże pasujących do siebie elementów – gustownej, o lekko zaoblonych kształtach toaletki i ukrytych w pięknym flakoniku naturalnych zapachów to nie tylko oryginalne rozwiązanie dekoracyjne dla sypialni czy garderoby, ale również bardzo wygodny sposób porządkowania niezbędnych każdej kobiecie gadżetów.

Szyk i elegancja mebli, ulubione ozdoby oraz ukryte w filigranowych pojemnikach aromatyczne substancje tworzą unikalną kompozycję barw, kształtów i zapachów – przestrzeń charakterystyczną dla każdej, ceniącej indywidualizm i pragnącej go podkreślić kobiety. Podczas Walentynek wszystkie te skarby okażą się z pewnością najlepszym otoczeniem dla kochającej partnerki przygotowującej się na spotkanie z ukochanym.

AFIR biuro PR firmy Dr Beta