Przygody, jak z książki Stephena Kinga, nauka tańca czy stymulator prawdziwego życia – w świecie gier również kobiety mogą znaleźć dla siebie coś ciekawego. Wieczór z padem w dłoni może okazać się znakomitą receptą na spotkanie z przyjaciółkami zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na jedną z poniższych gier.

Wbrew obiegowej opinii, gracze to nie tylko mężczyźni. Wśród fanów wirtualnych rozgrywek jest coraz więcej kobiet. Producenci gier bacznie obserwując swoich odbiorców, wychodzą naprzeciw tym zmianom. Dlatego właśnie istnieje wiele gier, które z pewnością zachwycą wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Sprawdź jakie najciekawsze propozycje dla kobiet można znaleźć na rynku gier – może się okazać, że lepszym prezentem niż nowa torebka czy sukienka, będzie nowoczesna konsola, np. http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4.bhtml

Life is Strange

Gra, której premiera miała miejsce w 2015 roku, określana jest mianem interaktywnego serialu. Innymi słowy jest to epizodyczna gra przygodowa, której fabuła przypomina mix motywów z powieści Stephena Kinga oraz wydarzeń przedstawionych w kultowym serialu Twin Peaks. Realia gry są osadzone w amerykańskiej szkole, a główną bohaterką jest nowa uczennica Maxine Caulfield. Dziewczyna jest nieśmiała, melancholijna i trudno nawiązać jej nowe przyjaźnie. Pewnego dnia odkrywa w sobie moc – Maxine może cofać czas. Dziewczyna wraz ze swoją koleżanką wykorzystuje te zdolności by czynić dobro, a przy okazji rozwiązuje zagadkę tajemniczego zaginięcia jednej z uczennic.

Life is Strange z pewnością zachwyci wszystkie wielbicielki seriali i fantastycznych książek. Gra przede wszystkim opowiada bowiem ciekawą historię, w której gracz uczestniczy i musi podejmować kolejne wybory.

babski wieczor przy konsoli czyli najciekawsze gry dla dziewczyn 2

Zumba Fitness

Nauka tańca i znakomita zabawa możliwa jest bez wychodzenia z domu. Gra Zumba Fitness to idealna propozycja dla wszystkich pań, które chcą się nie tylko rozerwać, ale też trochę poruszać. Gra jest urozmaicona, ponieważ za jej pomocą można odbyć nie tylko klasyczny trening zumby, ale też poznać kroki hip-hopu, salsy, Bollywood, bluesa czy capoeiry. Wszystkie ćwiczenia i zestawy kroków dostępne są w 3 poziomach zaawansowania, dlatego gra pozwala nie tylko poznać podstawy, ale też szlifować bardziej skomplikowane układy. Wszystko to wzbogacone skoczną muzyką stanowi idealną receptę na wieczór z przyjaciółkami w domowym zaciszu.

Co więcej – gra jest wyposażona w aplikację mierzącą progres, a także liczbę spalonych kalorii. Zumba Fitness może być zatem doskonałą alternatywą dla treningu zwłaszcza, jeśli nie chce ci się wychodzić z domu.

The Sims

Zwykłe życie, praca, spotkania ze znajomymi, urządzanie domu – brzmi banalnie? The Sims, czyli gra, która jest w pewnym sensie symulatorem zwykłego życia, podbiła serca graczy na całym świecie. Szczególnym powodzeniem cieszy się wśród przedstawicielek płci pięknej. W The Sims można po prostu stworzyć idealne życie – wykreować swojego bohatera, stworzyć jego rodzinę i urządzić dom. Jak w prawdziwym życiu, Sim musi zarabiać, dlatego gracz planuje jego ścieżkę kariery – może on zostać lekarzem, sportowcem, malarzem, pisarzem czy nawet przestępcą. Ponadto, aby postać była szczęśliwa należy dbać o jej kontakty z innymi Simami, rozwój np. poprzez czytanie książek i oczywiście zapewnić jej czas na odpoczynek.