Lubisz robić zakupy online? Świetnie się składa, ponieważ w okresie przedświątecznym w galeriach handlowych nie brakuje tłumów, a nikt z nas nie lubi tracić czasu na stanie w kolejkach. Na szczęście bestsellerowy prezent kupisz bez wychodzenia z domu.

Idealny prezent świąteczny: Niech przemówią emocje!

Choć książki, kosmetyki czy biżuteria to sprawdzone pomysły na upominki, warto od czasu do czasu postarać się bardziej i postawić na prezent, który jest pełen emocji. Pozwól przemówić uczuciom – sprawdź rekomendację Printu!

Jest to prezent, który możesz podarować całej rodzinie – dziadkom, rodzicom czy rodzeństwu. Każdego zaskoczy taka niespodzianka! Możesz zachować w nim najcenniejsze wspomnienia dla siebie i Twoich bliskich. Co to za prezent?

Mowa o fotoksiążce, czyli nowoczesnej formie tradycyjnego albumu fotograficznego. Uwolnij dysk swojego komputera od zdjęć, do których nie wracałeś przez długie lata!

Dowiedz się więcej o fotoksiążce (kliknij tutaj!).

252

Projekt fotoksiążki gotowy w kilka chwil

Printu w swojej ofercie posiada prawie 200 tematycznych szablonów, które pomogą Ci stworzyć prezent w mgnieniu oka. Wybierz ten, który całkowicie spełni Twoje oczekiwania i uzyskaj estetyczną oprawę graficzną zdjęć. Nie zapomnij o napisaniu spersonalizowanych życzeń, bądź miłej dedykacji.

Sprawdź szablony fotoksiążki Printu: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/

W Printu cały prezent stworzysz online – skorzystaj z wygodnego kreatora fotoksiążki, który pomoże Ci zaprojektować fotoksiążkę już w 30 minut. Kreator jest intuicyjny, bez problemu przeprowadzi Cię przez kolejne etapy tworzenia fotoksiążki.

23 1

Bestsellerowy prezent dla najbliższych!

Nie wiesz, które momenty są najważniejsze dla obdarowywanej osoby? Chcesz podarować najlepsze emocje, jednak nie masz czasu na selekcję fotografii? Mamy dla Ciebie wygodne rozwiązanie!

Sprezentuj kartę podarunkową na wydruk fotoksiążki. To prosty sposób, by wywołać świąteczną radość.

Obdarowany może zachować w niej swoje najpiękniejsze wspomnienia i wracać do nich każdego dnia. Czy podarowałeś kiedyś swoim bliskim tak wyjątkowy prezent, jakim są emocje?

30 kopia
Fotoksiążka daje możliwość powrotu do wyjątkowych chwil i wspomnienia ich w gronie najbliższych.

Czekasz na moment wręczania prezentów z utęsknieniem? Jesteśmy pewni, że osoba, której wręczysz bestsellerowy upominek w postaci fotoksiążki, będzie nie tylko mile zaskoczona, ale i wzruszona.

Radosnych Świąt!