Strona głównaLifestyleBiały Howlit, tarcza przeciwko agresji

  Biały Howlit, tarcza przeciwko agresji

  Obecnie żyjesz w czasach, gdzie „człowiek, człowiekowi wilkiem”. Niestety, ale taka prawda, że wokół Ciebie pełno jest osób, które tylko czekają na Twoje potknięcie i niepowodzenie. A ci bardziej „zaradni” usiłują kopać pod Tobą dołki i jednocześnie klepać Cię po plecach. Zapewne przynajmniej raz w życiu spotkałaś się z taka sytuacją. Przykre, ale prawdziwe.

  Biały Howlit jako tarcza przeciwko agresji

  W bardzo prosty sposób możesz sobie pomóc , by ustrzec się przed agresją skierowaną przeciwko Tobie. Zakup sobie Biały Howlit. Jest to minerał z grupy krzemianów o mlecznej barwie, często poprzecinany drobnymi, ciemnobrązowymi lub czarnymi paskami/żyłkami. Kamień ten posiada silne właściwości ochronne, dlatego warto go nosić przy sobie.

  Właściwości Białego Howlitu

  • budzi Twoją intuicję, przez co trudniej jest Ciebie zmanipulować i oszukać
  • przyspiesza karierę, sukces oraz osiągnięcie prestiżu zawodowego
  • korzystnie wpływa na pamięć, łączy moc rozumowania ze zdolnością obserwacji i cierpliwości, dlatego jest świetny dla osób uczących się
  • mobilizuje do nauki i poznawania
  • chroni przed sennymi koszmarami
  • pochłania agresję skierowaną przeciwko Tobie
  • odcina energię wrogów
  • ułatwia relacje z osobami starszymi, które często nie są zbyt Tobie przychylne
  • dodaje autorytetu oraz powagi

  Zapewne najczęściej, to właśnie w pracy, spotykasz się z nieprzyjaznym traktowaniem Twojej osoby przez kolegów, czy nawet szefa. W takiej sytuacji podrzuć ten kamień na biurko koleżanki, która uprzykrza Ci życie . Wówczas jego energia sprawi, że żadna intryga nie dojdzie do skutku, a kłamstwo odnośnie Twojej osoby , koleżance nie przejdzie przez gardło, lub będzie to robić bardzo nieudolnie i sama się skompromituje 😉

  Idąc na spotkanie biznesowe, czy też randkę również możesz skorzystać z dobrodziejstwa Białego Howlitu. Kamień ten uchroni Cię przed nieczystymi intencjami. Partner nie będzie w stanie Cię zmanipulować, a Ty ustrzeżesz się, być może i życiowego błędu. Zabierając kamień ze sobą na spotkania, dobrze gdybyś umieściła go w białym lub fioletowym woreczku.

  Jak przygotować kamień by odpowiednio zadziałał

  Biały Howlit, by spełnił swoje zadanie, musi być odpowiednio przygotowany, a przede wszystkim oczyszczony. Jak to zrobić ??

  • zakupiony kamień zasyp solą, a następnie zalej wodą
  • po 24 godzinach opłucz go pod bieżącą wodą i pozostaw do wyschnięcia

  Po tym zabiegu kamień posiada najsilniejsze działanie

  Ważne: Aby kamień mógł Cię chronić i wspierać z dużą skutecznością przez cały czas, warto go od czasu do czasu oczyścić, a w szczególności po „trudniejszych” spotkaniach.

  Życzę samych pomocnych i życzliwych osób wokół.

  Popularne posty

  Social Media

  8,530FaniLubię
  1,894ObserwującyObserwuj