Czy często zdarza się, że przepłacasz, bo przeoczyłeś promocję? Brakuje ci czasu na szukanie ofert sklepów w Internecie, na przeglądanie gazetek reklamowych? Aby być na bieżąco z promocjami, trzeba poświęcić dużo czasu na przeglądanie gazetek tradycyjnych lub on – line. Sprawdź, jak w bardzo prosty sposób możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. Wypróbuj aplikację zakupową blix.pl.

Wszystkie sklepy w jednej aplikacji.

Aplikacja na urządzenia mobilne Blix jest bardzo prosta i szybka w obsłudze. Dzięki niej mamy dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych różnych sklepów i sieci handlowych w Polsce w swoim telefonie. Oferty możemy sprawdzić bardzo szybko i praktycznie w każdej chwili.

Po uruchomieniu aplikacji Blix, ukazuje się lista sklepów, ułożonych w kolejności alfabetycznej. Otrzymujemy w jednej aplikacji dostęp do promocji wszystkich większych sieci handlowych, przykładowo:  Auchan, Biedronka, Kaufland, Black Red White, CCC, Carrefour, Castorama, Deichmann, Drogerie Natura, Dekoria, Intermarche, Jysk, Laroy Merlin, Lidl, McDonald’s, KFC, Media Expert, OBI, POLOmarket, RTV Euro AGD, Stokrotka, Żabka, Tesco.

Praktyczne funkcje aplikacji Blix.

Klikając na sklep, który nas interesuje, otrzymujemy dostęp do gazetek reklamowych tego sklepu, rozpoczynając od najnowszej, wraz z datami obowiązywania promocji.

Wybrane sklepy możemy dodać do ulubionych, i otrzymywać powiadomienia o promocjach.

Inna ciekawa funkcja, to możliwość zapisywania interesujących nas promocji z gazetek na „liście zakupów”. Tak zapisane gazetki można otwierać nawet bez połączenia z Internetem.

Bardzo przydatnym rozwiązaniem w aplikacji Blix jest możliwość wyszukiwania korzystnych ofert na interesujące nas produkty. Po kliknięciu na lupę wybieramy produkt z listy, lub wpisujemy swój, np. soki, bluzy sportowe, makaron, buty dziecięce… . Program wyszukuje dla nas wszystkie aktualne promocje na dany towar.

W tej aplikacji znajdziemy również kupony rabatowe do restauracji i sklepów.

Przysłowie mówi, że czas to pieniądz. Z aplikacją blix.pl zyskasz na czasie i zaoszczędzisz pieniądze. Już dziś pobierz Blix na swój telefon, dzięki niej zawsze będziesz na bieżąco i nie przegapisz żadnej promocji.