W pięknych wnętrzach Galerii 63 w Sopocie na ul. Boh. Monte Cassino 63/2. 24 Lipca o godz. 20:00 odbył się wernisaż prac, oraz performance Piotra Krajewskiego, męska połówka Duetu projektantów mody Ewy I Piotra Krajewskich.  W to niezwykle magiczne wydarzenie wprowadziła zaproszonych gości Marlena Dudkowska – obecnie śpiewa w Akademickim Chórze Uniwersytetu Gdańskiego, studiuje na WPiA UG . 

Piotr znany jest z szokujących i zaskakujących przedsięwzięć artystycznych, podczas których wykorzystuje niezwykłe techniki malarskie. Dla niektórych dzieł był w stanie nawet poświęcić własną krew, która posłużyła mu za farbę tak jak w przypadku dzieła zatytułowanego „OPUS”.

Podczas wieczoru zgromadzeni goście oprócz wernisażu mieli przyjemność uczestniczyć w pełnym emocji performance, podczas którego Piotr Krajewski na żywo tworzył dzieło ciałem kobiety. Dzieło to składa się z 3 części obrazów, które również będzie można podziwiać na wystawie w Galerii .

Wśród niezwykle inspirujących i ciekawych dzieł było można podziwiać dzieło zatytułowane „OPUS”-Całun Krajewskiego, „Napletek Chrystusa” -wstydliwa relikwia, czy obraz stworzony lakierami do paznokci Chili Cosmetic – firma która przygotowała upominki dla Pań. Zgromadzeni goście delektowali się pysznymi przekąskami przygotowanymi wyśmienitych kucharzy Galerii 63 oraz napoje Aperol Spritz.

Wystawę tych dzieł autorstwa Piotra Krajewskiego można oglądać od 24 lipca do 30 września 2014 w Galerii 63, Sopot, Boh. Monte Cassino 63/2 w godzinach otwarcia Galerii.