Masz problem ze zmobilizowaniem się do aktywności fizycznej w długie i chłodne jesienne wieczory? Jest na to recepta! Wykorzystaj codzienny spacer z pupilem, aby dostarczyć swojemu organizmowi wymaganej dziennej dawki ruchu.

Wyposażona w zegarek sportowy Polar A300, ciepłą bluzę i dobry humor, ruszaj prosto do parku. W trakcie spaceru moduluj tempo – 5 minut szybkiego marszu, pięć minut wolnego chodu. Serce zabije nieco mocniej, ciało się rozgrzeje, umysł dotleni, a pupil będzie szczęśliwy i zapewne nie omieszka swojej wdzięczności okazać po powrocie do domu.

Nie przegapiaj okazji, wykorzystaj ją!

W trakcie jesiennych miesięcy, często wydaje nam się, że deszcz chyba nigdy nie przestanie padać, a słońce o nas zapomniało i uparcie ani myśli przebić się przez gęste chmury i zamglone powietrze. Jest zimno, wietrznie i nieprzyjemnie. W dodatku z pracy do domu wracamy już po zmroku, który nastaje wyjątkowo wcześnie o tej porze roku. Marzymy więc o tym, by nie wychylać nosa spod miękkiego, ciepłego koca. W takich warunkach trudno czasem o mobilizację w kwestii aktywności fizycznej, to zrozumiałe.

Jeśli jednak jesteśmy właścicielami czworonoga, wykorzystajmy ku temu gotową okazję, nie przegapiajmy jej! Codzienny spacer z psem można w łatwy sposób zamienić w regularną aktywność fizyczną w formie mini treningu, wystarczy odrobina chęci.

W jesienne wieczory idealnie sprawdzą się marszobiegi, czyli połączenie spaceru i lekkiego joggingu lub po prostu szybkiego marszu. Nie dość, że taka forma aktywności nie zmęczy nas aż tak bardzo, jak tradycyjny, pełny trening, to dodatkowo zwierzak będzie zadowolony z odrobiny ruchu, która również jemu wyjdzie na zdrowie.

Aktywność monitorowana

O to, jak najlepiej dostosować proporcje biegu i marszu zadba nasz osobisty trener – zegarek Polar A300. Zmonitoruje on Twoje codzienne aktywności i ich efektywność. Wystarczy mieć go zawsze na ręku. Ponadto wyświetli informacje o spalonych kaloriach i czasie, w jakim tego dokonałaś.

W przypadku, gdy zbyt długo będziesz bez ruchu, Polar A300 wibracjami zasygnalizuje Ci, że czas to zmienić. Pozwoli również zaplanować treningi oraz, tuż po ich zakończeniu, za pomocą aplikacji Polar Flow, wyświetli na ekranie twojego smartfona inspirujące i przydatne informacje. Dodatkowo podsumuje w niej aktywności podejmowane każdego dnia, tygodnia oraz miesiąca. Pozwoli to na ich porównywanie i analizowanie. Dzięki całodziennemu monitoringowi, w każdej chwili możesz kontrolować procent aktywności, którą powinnaś wykonać każdego dnia, aby cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją. Polar A300 jest także niezwykle lekki i wygodny. Elastyczne, łatwe do wymiany paski dostępne są w sześciu różnych kolorach: białym, czarnym, żółtym, różowym, niebieskim oraz szarym. Można je więc dowolnie zmieniać, w zależności od naszego nastroju czy stylizacji.

polar a300serie productline yellow jpg

Sugerowana cena detaliczna:
Monitor aktywności Polar A300: 419 PLN lub 599 PLN w zestawie z nadajnikiem na klatkę piersiową H7
Dodatkowy pasek: 99 PLN
Nadajnik na klatkę piersiową Polar H7: 270 PLN