Torby na zakupy z nadrukiem to gadżet reklamowy, na który decyduje się wiele firm. Z czego są uszyte i jakie mają zalety? Czy faktycznie warto inwestować w ten prezent dla klientów? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w poniższym artykule.

  1. Z jakich materiałów szyte są torby na zakupy z nadrukiem?
  2. Torba bawełniana a torba płócienna – czym się różnią?
  3. Bawełniana torba – do czego ją wykorzystać?
  4. Jakie zalety mają torby bawełniane?

Z jakich materiałów szyte są torby na zakupy z nadrukiem?

Torby na zakupy z nadrukiem szyte są najczęściej z bawełny, lnu bądź tworzyw sztucznych (zazwyczaj poliestru). Torba bawełniana z własnym nadrukiem cieszy się największą popularnością z uwagi na dobrą jakość i korzystną cenę. Torba lniana jest grubsza i bardziej wytrzymała od bawełny, jednak wpływa to na wyższą cenę. Tworzywa sztuczne, choć najbardziej wytrzymałe, wykorzystywane są coraz rzadziej. Wynika to z rosnącej świadomości społeczeństwa na temat ochrony środowiska.

Torba bawełniana a torba płócienna – czym się różnią?

Torby ekologiczne płócienne są tak naprawdę wykonane z bawełny. Nazwy te często stosuje się zamiennie. Główną różnicą jest grubość materiału oraz styl splotu. Torba zakupowa bawełniana zazwyczaj ma gramaturę 140g/m2. Materiał może lekko prześwitywać. Z kolei torba na zakupy płócienna ma gramaturę nawet do 340 g/m2. Materiał jest bardziej sztywny i nie prześwituje.

Bawełniana torba – do czego ją wykorzystać?

Torba reklamowa z nadrukowanym logo idealnie nadaje się na zakupy, jednak to nie jedyne jej zastosowanie. Wiele kobiet traktuje torby na zakupy z nadrukiem jako zamiennik standardowych torebek i nosi w nich książki, kosmetyki, drugie śniadanie, a nawet laptopa. Reklamowe torby mogą również stanowić zabezpieczenie dla delikatnych przedmiotów (np. w czasie podróży). Dla wielu osób torby materiałowe stały się elementem codziennego użytku, kosztem foliowych reklamówek.

Jakie zalety mają torby bawełniane?

Materiałowe torby reklamowe na ramię mają wiele zalet. Przede wszystkim są wielorazowego użytku i mają większą trwałość niż inne gadżety reklamowe, takie jak długopisy. Nadruk wraz z logo firmy umieszczone na torbie będą dobrze widoczne nawet z dużej odległości. Torebki bawełniane z nadrukiem to praktyczny i ekologiczny prezent, który klienci z pewnością docenią.

Torby na zakupy z nadrukiem to gadżety reklamowe, które posłużą klientom przez długi czas. Dzięki temu, że są praktyczne, lekkie, trwałe, a przy tym niedrogie, idealnie nadają się co celów marketingowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj