Firma Dobroplast powstała 14 lat temu, w 2000 roku w starym Laskowcu koło Zambrowa. Od samego początku nasze działania oparte są na doświadczeniu, solidności, nowoczesnych technologiach i najwyższych standardach. Ponieważ chcemy dostarczać naszym klientom trwałe i piękne produkty na lata, dokładamy wszelkich starań, żeby każdy egzemplarz wytwarzany w naszych fabrykach był unikalny i dopracowany w najmniejszym szczególe.

W naszej ofercie znajdą Państwo okna elewacyjne, okna angielskie, okna dachowe, okna renowacyjne, a także parapety, drzwi zewnętrzne i elementy stolarki aluminiowej. Wszystkie produkty idealnie wpasowują się we współczesne trendy budowlane i architektoniczne, a bogaty wybór wzorów i modeli pozwoli na wykończenie domu czy budynku w zgodzie z najbardziej wymagającymi gustami naszych klientów.

Co wyróżnia nasze okna?

Obojętnie jaki produkt chcemy kupić, przyzwyczailiśmy się już sprawdzać, co o danej marce mają do powiedzenia jej dotychczasowi użytkownicy. Porównujemy, pytamy, testujemy. Opinie o oknach Dobroplast od lat plasują się jako jedne z najlepszych na rynku, a zadowoleni klienci często polecają nam swojej rodzinie i znajomym.

Ponieważ wiemy, że dobre okno to połączenie solidnego wykonania, energooszczędnej technologii, a także naprawdę dobrego wyglądu, nasi eksperci i projektanci nieustannie czuwają nad linią produkcyjną. Nasze starania nagradzane były wielokrotnie między innymi statuetką Lidera stolarki budowlanej, Złotym medalem dla okna dachowego PCV Skylight Premium czy tytułem Budowlanej Marki Roku. Jesteśmy z nich bardzo dumni.

Dowodem najwyższego uznania jest dla nas niezmiennie zadowolenie naszych klientów i fakt, że pozytywne opinie o oknach Dobroplast wciąż pojawiają się w mailach, na forach internetowych oraz wystawianych nam referencjach.

Dlaczego warto?

Stoisz przed wyborem dostawcy nowych okien lub drzwi? Koniecznie poznaj ofertę Dobroplast, zobacz warunki sprzedaży oraz sprawdź nasze ceny. Nie znajdziesz na rynku lepszych rozwiązań. Nasi fachowcy z przyjemnością doradzą, pomogą wybrać i w miłej atmosferze przeprowadzą Cię przez cały proces zakupu, dostawy i montażu. Z nami budowanie staje się szybkie, przyjemne i oszczędne.