Od koszul przeznaczonych do karmienia wymagamy przede wszystkim, by były wygodne i komfortowe, oraz aby posiadały specjalne udogodnienia, ułatwiające młodym mamom przebrnięcie przez ten burzliwy czas ciąży i pierwszych miesięcy życia maluszka. Odpowiedzią na najbardziej zaawansowane potrzeby świeżo upieczonych mam jest Doctor Nap.

O Doctor Nap

Doctor Nap to firma obecna na rynku już od 30 lat. Zyskała sporą sławę zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nazwa firmy nawiązuje do napów jako wygodnego sposobu zapinania koszul ciążowych i do karmienia. Jeszcze w latach 90-tych firma ta nazywała się „Dobranocka”

Jakość koszul do karmienia firmy Doctor Nap

Koszule ciążowe Doctor Nap to produkty najwyższej jakości. Tworzone są ze 100% naturalnych materiałów, dzięki czemu pozwalają skórze oddychać. Koszule do karmienia posiadają mnóstwo udogodnień, które z pewnością zostaną docenione przez młode mamy. Oprócz wzmocnionych napów, mamy modele ze specjalnie skrojonymi dekoltami, które w zamierzeniu maja ułatwić dostęp do piersi.

Atrakcyjne modele koszul ciążowych

Ciekawą opcją są modele koszul z odpinanymi ramiączkami. Takie koszule sprawdzą się np. latem, a karmienie w nich jest banalnie proste. Ramiączka można odczepić za pomocą jednej ręki, co jest niezwykle komfortowe, gdy na drugiej ręce trzymamy maleńkie dziecko.

Efektowną opcją jest także koszula z ukrytymi wycięciami. Zapewniają one komfort mamy, ale także szybki sposób na dostanie się do piersi. Wycięcia są tak sprytnie schowane, że nikt ich nie zauważy, a swoje zadania spełniają znakomicie.

Wykonanie

Bez względu na to, jaki model wybierzesz, Doctor Nap sprawdzi się doskonale dzięki najwyższej jakości materiałom użytym do produkcji, Są wygodne, komfortowe. Naciągają się, pozwalają skórze oddychać. Do tego są niezwykle estetyczne i efektowne wizualnie. Pokocha je każda kobieta, nie tylko w okresie połogu, ale także w okresie ciąży, gdy komfort i wygoda jest dla nas sprawą deficytową.

Koszula ciążowa i do karmienia jest niezbędnym i potrzebnym elementem wyposażenia każdej młodej mamy. Duży wybór koszul ciążowych znaleźć można w sklepie niemowlęcym abc-bobasa.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj