Zbliżają się walentynki, dzień zakochanych. Czas pomyśleć nad jakąś niespodzianką dla drugiej połówki. Tylko czym ją zaskoczyć, gdy w głowie brak pomysłów?

Kolacja, kino, spacer, jakiś nowy gadżet, a może coś bardziej wyszukanego? Może jakaś podróż? Paryż? Mediolan? Weekend w Spa?

Dla osób, które szukają naprawdę czegoś wow polecam Ukrainę – a konkretnie jedno bardzo urokliwe miejsce. Wprawdzie-02-nie jest zbyt odpowiednim miesiącem, aby się tam wybrać – gdyż miejsce to nabiera uroku dopiero w sezone letnim, natomiast warto je wpisać na listę miejsc, w które warto zabrać ukochaną osobę.

Tunel Miłości znajduję się w miejscowości Kleven na Ukrainie, mierzy prawie 3 km długości i robi naprawdę ogromne wrażenie. Zaprojektowany przez człowieka, ale zbudowany z pomocą matki natury tworzy krajobraz niczym z bajkowych opowieści, który z pewnością rozgrzeje nasze uczucia do czerwoności:). Miejsce to jest bardzo popularne wśród wielu zakochanych. Według legendy, jeżeli para darząca się wzajemnie szczerym uczuciem wypowie życzenie w tunelu, wówczas życzenie to z pewnością się spełni.

Tak więc może warto pomyśleć o tym, aby zaskoczyć miłość swojego życia i zabrać ją w jakieś nietypowe miejsce, tak po prostu… Bez okazji… Przecież miłość powinniśmy okazywać sobie nie tylko w dniu zakochanych.