Za oknem śnieg. Temperatury spadają poniżej zera, a nasze nastroje podobnie jak pogoda pozostawiają wiele do życzenia. Jednak nawet zima, ta mroźna i nieprzyjemna może stać się naszą ulubioną porą roku. Wystarczy stworzy w domu przyjemną, ciepłą i przytulną atmosferę, szczególnie w sypialni, w której, przecież, odpoczywa się najprzyjemniej. Zimowa sypialnia powinna być zaaranżowana w przemyślany sposób, by odpoczynek po szaroburym, zimowym dniu, był naprawdę udany.

Na zimowe słoty…
…i nie tylko na nie polecamy meble z naturalnego drewna. Ciepło bijące od litego drewna oraz niepowtarzalność usłojenia sprawiają, że to właśnie meble wykonane z niego uchodzą za najdoskonalsze. Są znacznie bardziej trwałe od tych z tworzyw drewnopochodnych, dzięki czemu posłużą nam znacznie dłużej, nie tracąc na swojej wartości. Poza tym design charakteryzujący meble drewniane nigdy nie wychodzi z mody. Producenci mebli z twardego litego drewna, cenią klasykę i prostotę, a meble wykonane w takim minimalistycznym stylu nawet po dziecięciu latach i kolejnych zimach będą nadal modne.

Oto propozycje ze sklepu BEDS.pl, które odczarują zimę
Drewno w zimowej aranżacji 4
Naturalne drewno to surowiec idealny na zimowe słoty. Jego ciepło oraz wyjątkowa struktura sprawią, że każdy, zimowy poranek będzie przyjemniejszy.

Drewno w zimowej aranżacji 5
Ciepło naturalnego drewna doskonale współgra z zimnymi, mroźnymi barwami, a dodatki w postaci puszystych poduch, miękkiego koca oraz świec wprowadzają do sypialnianego wnętrza przytulną atmosferę.

Drewno w zimowej aranżacji 6
Któż z nas nie chciałby zapaść w zimowy sen na takim meblu?! Z pewnością nie ma wśród nas takiej osoby. Połączenie drewna o ciepłej barwie z aluminium oraz srebrnymi dodatkami daje idealne łóżko, w którym długie zimowe wieczory staną się naszymi ulubionymi.

Drewno w zimowej aranżacji 8 0
Biel na zewnątrz i biel we wnętrzach. Meble drewniane w białym wybarwieniu są coraz chętniej wybierane. Doskonale sprawdzają się w sypialni, do której wprowadzają wyjątkowy klimat, szczególnie zimą.

Sypialnia to ważne miejsce w każdym mieszkaniu, szczególnie zimą, gdy z chęcią spędzamy w niej więcej czasu. Umilmy sobie ten czas i zaaranżujmy sypialnię tak, by cieszyła nasze oczy. Dzięki BEDS.pl alkowa może stać się miejscem ukojenia zmęczonej trudami dnia codziennego duszy, która ciężko znosi zimową porę.