Koszula to podstawowy element męskich stylizacji casualowych i eleganckich. Każdy mężczyzna powinien mieć co najmniej kilka w swojej szafie. Marka Lavard wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego mężczyzny. Ogromny wybór modeli pozwala na tworzenie klasycznych i eleganckich zestawień jak i odważnych casualowych.

Koszule wykonane z najlepszych gatunków materiałów z niezwykłą dbałością o detale zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie znajdujemy koszule bawełniane, koszule bawełniane „non iron” czyli łatwe w prasowaniu i nie ulegające szybkiemu zagnieceniu oraz koszule bawełniane z dodatkiem włókna syntetycznego, które korzystnie wpływa na komfort użytkowania zwłaszcza podczas długich podróży. W bogatej kolekcji Lavard znajdują się trzy podstawowe warianty koszul męskich: casualowe, wieczorowe i eleganckie. Koszule w stylu półformalnym to feria barw, wzorów i fasonów. Od ponadczasowej kraty po odważne barwy i oryginalne wzory kwiatowe czy geometryczne. To przede wszystkim modele, za pomocą których możemy wyrazić siebie, pokazać swój charakter czy podkreślić osobowość. W zestawie z casualową marynarką lub kamizelką i spodniami typu chinos sprawdzą się z każdej nieformalnej sytuacji. Z kolei modele wieczorowe to klasyczna, elegancka i ponadczasowa biel. Eleganckie koszule marki Lavard świetnie uzupełnią każdą wieczorową stylizację. Natomiast modele w jednolitych kolorach błękitu lub w delikatny prążek doskonale sprawdzą się podczas biznesowych spotkań. Świat koszul marki Lavard obejmuje fasony slim fit i regular w wielu rozmiarach oraz modele o różnych rodzajach kołnierzyka. Jak wiadomo rodzaj kołnierzyka odgrywa niemałą rolę, zwłaszcza jeśli zachodzi potrzeba optycznego skorygowania owalu twarzy. Wyróżniamy tutaj kilka wariantów kołnierzyka: Kent, czyli niewielki kołnierzyk o regularnych i ostrych rogach, idealny do krawatu. Półwłoski, o szerzej rozstawionych skrzydełkach kołnierza, do szerokich wiązań krawatu. Włoski, tzw. Windsor czyli szerokie skrzydełka, model noszony zwykle bez krawata. Button down zwany inaczej amerykańskim, jak sama nazwa wskazuje, skrzydełka krawata są przypięte na guziczek do koszuli. Na końcu kołnierzyk łamany, do którego obowiązkowo dobieramy muszkę. Koszule z takim kołnierzem noszone są do smokingu podczas eleganckich wyjść.

Kolekcję koszul damskich Lavard również śmiało możemy podzielić na koszule casualowe i eleganckie. Doskonałe, przemyślane i starannie wykonane pozytywnie zaskoczą każdą kobietę. Te w kwiatowe wzory doskonale sprawdzą się podczas nieformalnych spotkań lub uroczystości. Natomiast klasyczne białe lub te w odważnych, ale jednolitych barwach świetnie spiszą się z garniturem damskim czy spódnicą i marynarką podczas biznesowych spotkań.

https://www.lavard.pl/produkty/moda-meska/koszule-meskie,2,2144