Eyeliner jest obecny w każdej kosmetycze. Nie jest ważne, czy używasz zwykłej kredki, czy typowego eyelinera. Oko podkreślone kreską będzie wyglądało efektowniej, a cały makijaż nabierze wyrazu. Jednak jak wybrać najlepszy eyeliner, dopasowany do Twoich potrzeb?

Eyeliner – jaki jest najlepszy?

Istnieje kilka sposobów na podkreślenie oka – poniżej podstawowe rodzaje kosmetyków stworoznych do tego celu.

Kredka – najpopularniejszy produkt, stosowany od lat. Miękki wkład pozwala na łatwą aplikację, a dodatkowo bez problemu rozmyjesz linię przy użyciu zwykłego patyczka kosmetycznego.

Eyeliner w buteleczce – czy to z pędzelkiem, czy aplikatorem z gęstej, sztywnej gąbeczki – to podstawowy sposób na idealną kreskę. Eyeliner w buteleczce jest poręczny i możesz go zabrać wszędzie, jednak zwykle nie udaje się go wykorzystać do końca (na dnie zawsze coś zostanie…).

Eyeliner w słoiczku – to rozszerzona wersja zwykłego eyelinera w buteleczce. Słoiczek i aplikacja przy użyciu pędzelka może się kojarzyć ze skomplikowaną procedurą, oferowaną wyłącznie przez gabinety kosmetyczne, jednak bez obaw. Wystarczy kilka prób by docenić eyeliner w słoiczku. Słoiczek wystarczy na długo, a możliwość dobrania dowolnej wielkości pędzelka pozwala na uzyskanie idealnych rezultatów za każdym razem.

Flamaster – z pozoru idealny (każda z nas miała styczność z flamastrami i z pewnością każda z nas potrafi się nim posługiwać), jednak w praktyce dość kłopotliwy w użyciu. Operowanie dość dużym aplikatorem bez zasłaniania połowy twarzy jest trudne, jednak flamaster odwdzięczy się idealną, cieniutką i zawsze równą kreską.

Naklejki – powinny być wyjściem awaryjnym, nie standardową formą nakładania makijażu. Nienaturalny wygląd i duże problemy z dopasowaniem kształtu naklejki do Twoich oczekiwań i kształtu twarzy spychają naklejki na kosmetyczny margines.

Zalety eyelinerów

Eyeliner to uniwersalny sposób na wymodelowanie oka. Zależnie od sposobu prowadzenia kreski możesz oko powiększyć, pomniejszyć, zmienić jego kształt. Żeby było ciekawiej, każdy eyeliner pozwala na wykonanie makijażu o dowolnym charakterze – od delikatnej, cieniutkiej kreski na górnej powiece, przez makijaże wieczorowe i inne na eleganckie wyjścia, po ekstrawaganckie i artystycznie przesadzone. Wszystko przy użyciu jednego eyelinera!

kreska na powiece banner

Ranking eyeliner –-04-2014

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym zestawieniem najpopularniejszych produktów w dziale „Uroda”. Tym razem przyjrzeliśmy się produktom w kategorii eyelineri stworzyliśmy ranking 10 najczęściej wybieranych artykułów w danym miesiącu. Prezentowany ranking opracowano w oparciu o statystyki porównywarki cen Skąpiec.pl i opisuje on preferencje zakupowe użytkowników porównywarki. Wszystkie podane w nim modele odznaczają się dużą trwałością i jakością wykonania. Jeżeli rozważacie zakup nowego produktu w kategorii eyeliner, to lektura poniższego zestawienia może ułatwić Wam wybór . Udanej lektury!

Ranking producentów

LP. Nazwa producenta Ilość odsłon
1 Ingrid 40.74%
2 Dermacol 12.96%
3 Dior 12.04%
4 NYX 8.33%
5 Artdeco 8.33%
6 Margaret Astor 6.48%
7 Rimmel 4.63%
8 Mary Kay 2.78%
9 Vipera 1.85%
10 Gabriella Salvete 1.85%

Nazwa marki dla wielu z nas ma niebagatelne znaczenie. Nierzadko zakup uzależniamy właśnie od tej właściwości. Ze statystyk internetowej porównywarki cen Skąpiec.pl można wywnioskować, że topowym producentem w kategorii „Makijaż – Oczy” była w minionym miesiącu firma Ingrid. Marka ta pozyskała 40.74%zapytań. Kolejne lokaty   w zestawieniu przypadły markom Dermacol (12.96%)oraz Dior (12.04%).

Ranking najpopularniejszych produktów

Poniżej zamieszczamy tabelę, w której zostało przedstawione 10 najczęściej wybieranych artykułów   w kategorii „Makijaż – Oczy”. Wierzymy, że  na liście znajdziecie model perfekcyjnie zaspokajający Wasze oczekiwania.

LP. Nazwa produktu Procent odsłon Cena od Cena do
1 Ingrid VERONA Eye eyeliner zloty 48.86% 6,65 zł 6,65 zł
2 Dior Diorliner/Precision :Noir/Black 14.77% 75,40 zł 130,00 zł
3 NYX Auto 10.23% 13,47 zł 13,47 zł
4 Margaret Astor Eye Artist tak eyeliner 1,4g W Eyeliner 090 Black Velvet 5.68% 20,30 zł 20,30 zł
5 Dermacol Powder Eye Liner 0,7ml W Eyeliner black 4.55% 20,30 zł 20,70 zł
6 Dermacol Precise Eye Maker 1ml W Eyeliner black 4.55% b.d. b.d.
7 Dermacol Ultra Black Eyeliner 3.41% b.d. b.d.
8 Rimmel Scandaleyes Thick & Thin eyeliner tak 1,1ml 3.41% 19,00 zł 19,00 zł
9 Artdeco Konturówka do powiek Soft Eye Liner Waterproof 11 deep forest brown 2.27% 5,99 zł 61,99 zł
10 Vipera Mineral Brow & Eye eyeliner Mineralny Liner do brwi i powiek 04 BLONDE V9020 2.27% 13,99 zł 13,99 zł

Opis najpopularniejszych produktów

Wybór produktów w e-sklepach nie może zostać przeprowadzony pochopnie. A taki z pewnością będzie, jeśli zdecydujemy się na niesprawdzony wcześniej produkt. Najlepiej będzie sprawdzić opinie o danym artykule w internecie i w szanowanych plebiscytach. Zapraszamy więc do lektury zestawienia najpopularniejszych artykułów w omawianej kategorii.

Ingrid VERONA Eye eyeliner zloty

Ingrid VERONA Eye eyeliner zloty

Model Ingrid VERONA Eye eyeliner zloty zdobył czołowe miejsce w rankingu na najbardziej popularny produkt w kategorii „Makijaż – Oczy”.

Dior Diorliner/Precision :Noir/Black

Dior Diorliner/Precision :Noir/Black

Model Dior Diorliner/Precision :Noir/Black uplasował się na następnej pozycji w naszym plebiscycie. Jest to drugi najchętniej pożądany model wśród konsumentów robiących zakupy przez internet.

NYX Auto

NYX Auto

NYX Auto to następny najczęściej wybierany przez potencjalnych kupujących artykuł w kategorii „Makijaż – Oczy”.

Margaret Astor Eye Artist tak eyeliner 1,4g W Eyeliner 090 Black Velvet

Margaret Astor Eye Artist tak eyeliner 1,4g W Eyeliner 090 Black Velvet

W rankingu nie zabrakło również miejsca na uplasowany na czwartej lokacie produkt Margaret Astor Eye Artist tak eyeliner 1,4g W Eyeliner 090 Black Velvet.

Dermacol Powder Eye Liner 0,7ml W Eyeliner black

Dermacol Powder Eye Liner 0,7ml W Eyeliner black

Dermacol Powder Eye Liner 0,7ml W Eyeliner black zamyka ranking najpopularniejszych produktów w kategorii „Makijaż – Oczy”.